Що таке тіло кредиту?

24.06.2020
Що таке тіло кредиту?

Якщо ви зважилися взяти кредит без відсотків, обов'язково потрібно ознайомитися з основною термінологією, яка використовується в фінансовій сфері. Це дуже важлива процедура, адже до підписання договору потрібно повністю орієнтуватися в темі, щоб уникнути ситуації зайвих нарахувань, штрафів та інших прихованих маніпуляцій. У статті постараємося охарактеризувати поняття «тіло кредиту», бо це один з найпоширеніших клієнтських запитів.

У широкому сенсі між поняттями «тіло позики» і «сума боргу» істотної різниці немає. Ці слова є синонімами. Оплатити тільки тіло кредиту означає віддати суму, яку брали в борг, але без урахування відсотків і надбавок. Розмір тіла позики впливає на відсоткові ставки, комісії та інші доплати.

Розглянемо приклад: клієнт хоче взяти 5 000 гривень на 1 місяць, звертається в компанію, де відсоткова ставка дорівнює 5%. До дати виплати йому необхідно погасити взяту суму та доплатити 41,67 грн., Тобто віддати 5041,67 гривень. У різних фінансових організаціях заявлені свої процентні ставки, а також передбачені додаткові нарахування, такі як страховка, нотаріальні та інші послуги, в окремих випадках — позбавлені здорового глузду.

Куди звертатися за фінансовою допомогою?

Звичайно, якщо вирішили звернутися за фінансовою допомогою, то кращим рішенням стане надійна мікрофінансова організація, яка з радістю надає послуги споживчого кредитування для населення — SpaceCredit. Якщо ви ще не ознайомилися з інтерфейсом нашого онлайн-сервісу, радимо негайно зробити це, адже на кредитному калькуляторі інтуїтивно зрозуміло можна розрахувати тіло кредиту. Сюрпризом для клієнтів є низькі відсотки по кредитуванню, а також послуга пролонгації. Суть полягає в тому, що при відсутності можливості повернути мікройзайм в термін можна погасити тільки поточні відсотки, а виплатити тіло кредиту можна пізніше.

Сервіс працює онлайн і цілодобово, оперативно надаючи:

На території України складно знайти більш лояльного матеріального помічника, ніж SpaceCredit. Для новачків кредитування доступне в межах 100 — 6 000 грн. А для постійних користувачів ліміт позик збільшується до 12 000 грн. Також для користувачів передбачені акції, спеціальні пропозиції, промокодом на знижки та розіграші, що робить кредитування по-справжньому доступним.

up