Де можна терміново позичити гроші під відсотки?

07.05.2020
Де можна терміново позичити гроші під відсотки?

Нестабільна ситуація впливає не тільки на економіку України в цілому, але і на кожного жителя зокрема. Багато українців виявляються в скрутному матеріальному становищі, що тягне за собою зниження якості життя, проблеми зі здоров'ям та інше. Часом, необхідно терміново позичити грошей і закрити грошове питання, а вільних фінансів під рукою немає. Які варіанти виходу можуть бути? Ми представимо вашій увазі найпоширеніші способи із зазначенням позитивних і негативних моментів. Рекомендуємо ретельно поставитися до можливості матдопомоги, оскільки мова йде про ваш добробут.

Способи позичити гроші до зарплати

  1. Банк. Найпоширеніший спосіб позичити гроші в Україні. Люди звикли довіряти організаціям з гучним ім'ям і великими масштабами, проте часто послуги банків - зовсім не те, що потрібно саме в даний момент. По-перше, вас попросять відкрити кредитну карту відповідного банку, а це додаткові витрати часу. Також будуть пропонувати супутні послуги (страхування і т.д.). Після цього можна приступити до заповнення заявки за позикою. Взяти кредит терміново точно не вийде, адже потім слід тривалий процес перевірки клієнтів по всіх базах на наявність відкритих або прострочених кредитів.
  2. Ломбард. Це спеціальний заклад, що має законне право правильно позичити гроші під заставу. Ломбарди відрізняються спеціалізацією: одні кредитують під заставу коштовностей, інші - техніки, треті можуть брати всі. Процедура наступна: клієнт приносить заставну річ, оцінювач дивиться і оголошує ціну, яку вважає відповідною. Далі віддає розписку і гроші, а річ залишається. Тут є взяти кредит без копії трудової, проте є великі ризики. Зацікавленість і суб'єктивна оцінка працівника ломбарду - перша серйозна проблема. А друга полягає в тому, що до кінця встановленого терміну ви можете не знайти закладену річ. Окремо ситуацію ускладнює той факт, що розмір викупу буде значно перевищувати сам кредит.
  3. Мікрофінансові організації. Дані компанії відрізняються тим, що можуть безпечно позичити гроші в інтернеті і надають послуги споживчого кредитування для населення під невисокі процентні частки і на нетривалий термін. МФО з хорошою репутацією мають державну ліцензію відповідного зразка і не ризикують своїми клієнтами. Якщо ви дочитали до цього моменту і гроші все ще потрібні, то нарешті ми підійшли до розбору самого сприятливого способу якомога терміново позичити гроші під відсотки. Радимо звернутися до молодої, але динамічно розвивається, якій довіряє багато українців - SpaceCredit. Наші умови розраховані на споживача, адже ми цінуємо кожного клієнта.

Як взяти мікройзайм в SpaceCredit

  • Отже, знаходимо кредитний калькулятор і вибираємо необхідну суму і термін, на який хочете мікропозик з мінімальним відсотком. Ставимо бігунок на потрібні цифри, а за підсумком, побачите суму з урахуванням процентної ставки. Ніяких прихованих платежів і маніпуляцій.
  • Приступаємо до заповнення контактних даних. Це стане сигналом для відкриття особистого кабінету. Досить ввести номер мобільного телефону, дочекатися коду підтвердження і ввести його. Далі номер стане логіном для входу в особистий кабінет. Залишається придумати надійний пароль входу, щоб захистити персональні дані.
  • Далі відбувається процедура заповнення заявки. Це не займе багато часу, позичити гроші терміново з поганою кредитною історією можна менше ніж за 10 хвилин. Щоб заявка була схвалена радимо вказувати правдиві відомості, включаючи паспорт, код і т.д.
  • Вводимо реквізити карти будь-якого банку України. У нас є всі гарантії збереження і безпеки даних платіжних систем. З відповідними документами можна ознайомитися на сайті.
  • Після отримання смс і підтвердження договору, ви можете позичити гроші без відсотків

Сервіс SpaceCredit працює повністю онлайн, це дозволить позичити терміново гроші в будь-який час, без перерв, вихідних і свят.

up