У яких банках і організаціях можна взяти кредит без відмови?

11.05.2020
У яких банках і організаціях можна взяти кредит без відмови?

У пору масових скорочень і невиплачених зарплат дуже важливо мати джерело, куди можна завжди звернутися за фінансовою підтримкою і не чекати підступу. Традиційно люди звикли в разі нестачі грошей йти до родичів, сусідів, колег. Цей варіант вигідний тим, що відсутня переплата за користування і можна перенести терміни повернення, якщо щось пішло не так без шкоди гаманцю. Однак зараз така ситуація, що практично кожен витратив свої заощадження або боїться ризикувати останніми грошима. Тому в цій публікації розглянемо в якому банку взяти кредит без відмови найпростіше і чи є альтернативні способи.

Чому найчастіше відмовляють?

Зазвичай кредит в банку без відмови отримати досить складно. Ми зібрали список найбільш поширених причин, чому вони говорять немає:

 • Немає офіційного працевлаштування;
 • Неофіційний дохід;
 • Занадто маленький стаж;
 • Невеликий розмір зарплати або висока запитувана сума, яка не відповідає рівню доходу;
 • Висока закредитованность, тобто багато діючих непогашених кредитів;
 • Заборгованості за позиками;
 • Зіпсована кредитна історія, занесення в чорний список;
 • Велике число утриманців на піклування;
 • Невідповідність по віковим обмеженням.

Які банки дають гроші без відмови?

Банківські структури проводять строгий контроль і детальну перевірку потенційних користувачів, в результаті якої банки дають кредит без відмови лише тим, хто пройшов їх скоринг. Серед українських банків-кредиторів є представники, в яких шанси на схвалення вище.

Так, в Альфа банку дадуть кредит без відмови людям з 21 року до 65 років. Також Укрсиббанк і Креді Агріколь банк дає кредит без відмови з 25-річного віку. Такі пропозиції частіше супроводжуються додатковими вимогами: страховка, початковий внесок або інші гарантії. Якщо у клієнта немає можливості надати забезпечення, то максимально можлива сума скоротитися в рази, як і період співпраці. Тому українці знаходять інші шляхи отримати гарантовану позику на базових умовах.

Приватні кредитори

Фізичні особи, які мають фінансовий капітал, і бажаючі на ньому заробити з радістю дають кредити без відмови. В інтернеті багато оголошень, іменовані свій рід діяльності "приватне інвестування". При цьому виступати кредитодавцем може абсолютно будь-яка людина, адже для проведення приватних позик не потрібна ліцензія і сертифікати.

Оскільки їх діяльність не регулюється законом і не підпорядковується Нацбанку, вони мають право встановлювати свої умови, а ваша справа - погоджуватися чи ні. Як правило, фігурують високі процентні ставки і обов'язкове забезпечення у вигляді квартири чи автомобіля.

Мікрофінансові сервіси

Мікрокредітной компанії - це найбільш ефективний метод отримати позикові кошти без відхилення заявки, оскільки їх вимоги до майбутніх позичальників мінімальні, і їм відповідають практично всі громадяни. МФО оформляють:

 • Кредит з поганою кредитною історією;
 • З простроченням і незакритими позиками;
 • Кредит безробітним.

Переваги онлайн-формату очевидні: швидкість, віддаленість, простота.

Кредит без відмови в Space-Credit - 99% ймовірність схвалення

У сервісі Спейс-кредит позику терміново схвалюють без тривалих перевірок та очікувань відповіді - весь процес займає 15 хв, включаючи час на заповнення анкети та введення персональної інформації. В результаті нескладних дій отримати мікрокредит з простроченням можуть всі повнолітні українці, які мають доступ до інтернету і пару хвилин для оформлення.

Перший позику становить до 6000 грн без нарахування відсотків, а наступні заявки дозволяють стати учасником програми лояльності і користуватися привілеями у вигляді знижок, збільшеної суми до 12000 грн і автоматичного прийняття запитів.

Завдяки приємним умовам і бонусів продуктом Спейс-кредит користуються тисячі співгромадян, а сервіс у свою чергу надає безвідмовні позики для всіх без винятку.

up