Де можна отримати кредит без прописки в паспорті в Україні?

20.05.2020
Де можна отримати кредит без прописки в паспорті в Україні?

Для традиційного кредитування прийнято надавати повний набір документації, включаючи довідку з роботи, дані про доходи та місце проживання. Це базові вимоги великих банківських структур, обійти які нікому не вдасться. Адже в разі пропажі клієнта і зростаючої заборгованості співробітники не зможуть знайти порушника і не знають, як з ним зв'язатися. Також адреса потрібна для судового позову, щоб відправити лист-повідомлення про відкрите судочинстві.

У цій статті розберемося, де реально отримати кредит без прописки в Україні і що для цього потрібно.

Чи дають банки кредит без прописки?

У сучасних реаліях взяти кредит без постійної прописки в паспорті можна, оскільки реєстрація місця проживання - це та важлива інформація про персону. Банки не співпрацюють з людьми без певного місця проживання, навіть на більш жорстких умовах і підвищених вимогах.

Зазвичай перелік документів становить не тільки дані про адресу, але і відомості про шлюб, працевлаштуванні, наявність додаткового доходу, нерухомості і т.д.

Частково виключенню підлягати внутрішньо переміщені особи з використанням тимчасової реєстрації, проте на велику суму розраховувати не слід. Такий бланк дає можливість відкрити кредитку або оформити невеликий позику.

Які організації дають кредити без прописки?

Перерахуємо типи організацій, які можуть дати кредит без прописки в паспорті або з тимчасовою реєстрацією:

В першу чергу кредит готівкою без прописки можна отримати в ломбарді, надавши заставне майно в якості забезпечення. Як правило, достатньо лише документа, що підтверджує особу, іноді в доповненні з ІПН-кодом (при беззаставному фінансуванні);

Також можна взяти кредит без прописки в паспорті у приватного кредитора. У більшості випадків приватних інвесторів не цікавлять такі параметри, головне, щоб договір був складений правило і на тих засадах, які йому вигідні;

Взяти кредит без прописки і реєстрації можна в мікрокредітних компаніях, які відомі простотою подачі запитів і швидкістю відповіді.

У мережі часто трапляються оголошення про деяких помічників, які гарантують сприяння в пошуках відповідного варіанту. Однак часто так діють шахраї, які або просять аванс, або оплату наперед повністю. З такими "посередниками" краще не зв'язуватися, оскільки втратите не тільки гроші, але і віру в людей.

МФО - найкраще рішення

Серед перерахованих варіантів простіше і швидше оформити експрес кредит без довідки про доходи та прописки в мікрофінансових організаціях. Вони в більшості своїй націлені на невеликі позики і короткий період кредитування, що дозволяє видавати позики по мінімальному числу документів.

МФО - найбільш лояльний кредитор по відношенню до всіх груп населення, включаючи безробітних, студентів, пенсіонерів та інших. Звертаючись в МКК, ви не ризикуєте знайти неприємності, жорсткі умови або вимоги. Навпаки - ви знаходите джерело швидкого і якісного фінансування, навіть якщо в паспорті відсутній штамп.

Які документи потрібні в МФО

Щоб оформити кредит в МФО без прописки, досить надати:

 • Цивільний паспорт України або ID-карту;
 • Ідентифікаційний номер платника податків;
 • Банківську карту, відкриту на ім'я заявника.

Таким чином, взяти кредит за паспортом і кодом можна:

 • Без довідок з роботи;
 • Без даних про офіційну трудової зайнятості;
 • Без довідки про доходи;
 • Без трудової і стажу;
 • Без тривалих перевірок, черг, очікувань результатів;
 • З діючими простроченням і поганою кредитною історією.
 • Головні для позичальників, відповідати двом критеріям:
 • Бути громадянином країни;
 • Бути повнолітнім (18-70 років).

У Space-Credit найвигідніші позики без прописки

У сервісі Спейс-кредит створені всі умови, щоб кожен міг отримати позику без посередників на найбільш прозорих засадах з мінімальним набором вимог. Так, кредит терміново можуть взяти повнолітні українці, не залежно від наявності робочого місця і розміру окладу. Перший позику до 6000 грн - безвідсотковий, а наступні дозволяють стати учасником програми лояльності зі збільшеним лімітом до 12000 гривень, знижками на продукт і автоматичним прийняттям онлайн-заявок.

У Спейс-Кредит можна взяти позику з простроченням і зіпсованої КІ, оскільки наш скоринг проходять більше 95% заявок, що робить сервіс максимально доступним для кожного.

up