Де взяти гроші, щоб перекрити один кредит іншим

05.06.2020
Де взяти гроші, щоб перекрити один кредит іншим

У сучасному світі без грошей нікуди. Коли матеріальний стан нестабільний, а фінанси співають романси, складно насолоджуватися життям і відчувати себе задоволеним.

Згідно з опитуваннями, більша частина українців не має фінансової подушки безпеки. Це недоторканний запас грошей, на які людина або сім'я можуть жити від двох до шести місяців в звичному режимі в разі позбавлення основного джерела доходу. Але в умовах постійних економічних потрясінь робити заощадження вдається лічених українцям.

Де взяти кредит, щоб перекрити інший займ

Обставини можуть змушувати брати позики, що спричиняє необхідність покривати значні виплати. Що ж робити, якщо терміново потрібно перекрити кредит в іншому банку, а зарплати немає або раптово звільнили з роботи? Зараз ми опишемо основні шляхи вирішення даної проблеми.

  1. Перша думка, яка відвідує більшість — взяти кредит, щоб перекрити інший, в банку. Шанси невеликі. Особливість банківського кредитування полягає в тому, що людині, яка хоче взяти позику, потрібно відповідати всім критеріям кредитора, а їх дуже багато. По-перше, потрібно надати співробітникам пакет документів, серед яких — довідка про доходи (з місця роботи). В обмежених життєвих обставинах може виявитися проблемним оформити позику без поручителів, оскільки банківське кредитування значне, і клієнтам дають великі суми на тривалий термін. Це накладає значні зобов'язання як на банківських працівників, які приймають рішення щодо позики, так і на клієнтів. Звідси і необхідність ретельно перевіряти кредитну історію споживачів. Це один з головних критеріїв для позик в банківських установах.
  2. Ще один поширений спосіб отримання коштів — звернення в ломбарди. Специфіка такого варіанту фінансування полягає в тому, щоб перекрити кредит іншим кредитом, потрібно закласти якесь майно. Найчастіше, це електроніка, побутова техніка, золоті прикраси і срібний посуд. При оформленні позик дані організації не звертають уваги на рейтинг або боргову історію клієнта. Вони керуються тільки оціночною вартістю застави, і видають гроші за остаточною оцінкою. Заковика в тому, що є великий ризик не побачити заставної речі або отримати її пошкодженої, адже договір складено максимально вигідно для ломбарду, але ніяк не для нужденного людини.
  3. Перекрити один кредит іншим можна, вдавшись до допомоги мікрофінансових організацій. На даний момент ця практика користується значним попитом завдяки низьким відсоткам і простоті отримання коштів.

SpaceCredit: швидкі позики без поручителів

Важливо розуміти, що серед компаній, які здавалися фінансовими, є багато шахраїв, які з легкістю можуть заволодіти персональними даними та використовувати це в корисливих цілях. На сайті будь-якої серйозної МФО у вільному доступі є ліцензії на здійснення фінансової діяльності. Це свідчення державного зразка означають, що їх діяльність законна на території України. МФО бувають онлайн і офлайн формату, з можливістю внесення застави (для отримання значної позики) і без застави. Але всіх їх об'єднує одне - процес схвалення заявки простіше, ніж у банку.

Якщо вам терміново потрібно перекрити іпотеку споживчим кредитом, вдамося до послуг мікрокредитування. Звичайно, всю іпотеку не погасите, але легко знайдете кошти на щомісячний платіж під час затримки зарплати. SpaceCredit - молода компанія з привабливими умовами та високими відсотками схвалення анкет. Звертаючись в дану МФО, ви купуєте впевненість в своїх матеріальних справах. Постійні акції та знижки неодноразово радували наших постійних клієнтів. Варто згадати про послугу пролонгації, завдяки якій ви можете відстрочити дату передбачуваного платежу по мікрокредитів.

up