Де оформити кредит, якщо в банках відмовляють?

26.05.2020
Де оформити кредит, якщо в банках відмовляють?

Сучасній людині здається, що він абсолютно захищений в матеріальному плані, і що сьогодні дають кредити в будь-який час. В інтернеті, на вулиці, в транспорті багато різної реклами, яка рясніє помітними гаслами про надання кредитно-фінансових послуг. Здається, що в будь-якій ситуації обов'язково знайдеться фінансовий соратник.

Проте в реальності пошук позикових коштів може виявитися досить проблемним. Коли людина потрапляє в форс-мажорні обставини, що вимагають серйозних фінансових рішень, виникає питання: де взяти кредит якщо банки не дають і всюди відмова. Особливо актуальна подібна проблема зараз - у зв'язку з пандемією. Згідно з опитуваннями більше, ніж половині українців в умовах карантину грошей вистачить максимум на 4 тижні. Крім карантину і скорочення робочих місць, цьому передувало багато чинників: відсутність фінансової подушки безпеки, низька фінансова грамотність, рівень життя, мінімальні заробітні плати. У цій статті розглянемо різні варіанти, як взяти позику з простроченням, і спробуємо визначити найвигідніший.

Переваги і недоліки банківського кредитування

Традиційно, перше, що спадає на думку, коли потрібні гроші - піти в банк. Банк може бути державний чи комерційний, але багаторівневі вимоги до позичальників висувають все. Навіть якщо банк великий і з хорошою репутацією, їм не вигідно видавати фінанси в маленьких обсягах. Наприклад, у вас зламалася машина і потрібно терміново 2000 року на ремонт .. Банки розраховують, що ви візьмете велику суму під відсоток на тривалий термін. Процедура оформлення кредитних грошей тут складається з декількох етапів. Для початку має бути подорож по відділеннях різних банків в пошуку кращих умов. Потім доведеться почекати свою чергу, поговорити з менеджером банку, який ретельно перевірить ваші даних. Особлива увага приділяється місцю роботи, довідці з місця роботи і податкової, а також кредитної історії. Так, безробітним, цей шлях недоступний. Якщо не відповідаєте критеріям благонадійності банківських установ, то вихід потрібно шукати в інших місцях.

Як взяти кредит якщо банки всюди відмовили?

  1.     Ломбард. Це спеціальний заклад, що володіє правом кредитувати під заставу рухомого і нерухомого майна. Ломбарди відрізняються спеціалізацією: одні кредитують під заставу коштовностей, інші - техніки, треті можуть брати всі. Процедура наступна: клієнт приносить заставну річ, оцінювач дивиться і оголошує ціну, яку вважає відповідною. Далі віддає розписку і гроші, а річ залишається. Процес, як взяти кредит, якщо всюди відмовляють, здається досить простим, однак ризик невиправдано високий. Зацікавленість і суб'єктивна оцінка працівника ломбарду - перша серйозна проблема. А друга полягає в тому, що до кінця встановленого терміну ви можете не знайти закладену річ. Окремо ситуацію ускладнює той факт, що виплутати річ доведеться за ринковою ціною, а не тієї яку надали вам.
  2.     Приватні кредитори пропонують взяти кредит коли банки відмовляють. Чи готові до гострих відчуттів? У випадку з приватними особами велика ймовірність потрапити на шахраїв, які пропадуть з вашими грошима або заставами, можуть використовувати різні маніпуляції для одержання бажаного. Звичайно, є і порядні приватні кредитори, але чи готові ви ретельно перевірити ліцензію і репутацію кожного, хто пропонує послуги? Коли гроші потрібні терміново, навряд чи багато задумаються перш, ніж зробити помилку у виборі.
  3.     Мікрофінансові організації. Дані компанії відрізняються тим, що надають послуги споживчого кредитування для населення під невисокі процентні частки і на нетривалий термін. МФО з хорошою репутацією мають державну ліцензію відповідного зразка і не ризикують своїми клієнтами. Якщо ви дочитали до цього моменту і гроші ще потрібні, нарешті ми підійшли до розбору самого сприятливого способу як взяти кредит, якщо банки всюди відмовили. Радимо звернутися до молодої, але динамічно розвивається, якої вже довіряє багато українців - SpaceCredit. Наші умови розраховані на споживача, адже ми цінуємо кожного, хто звернувся, новим користувачам покладається займ без відсотків.

Хто може взяти позику в SpaceCredit?

Ми намагаємося бути корисним кожному, хто до нас звернувся, видаємо займ без посередників, поручителів і довгого очікування всім бажаючим. Єдині правила:

  • Вік від 18 до 70 років
  • Наявність паспорта українського та ІПН
  • Активна картка банку, видана вам особисто
  • Доступ інтернету з будь-якого пристрою

Скориставшись нашим сервісом, ви знайдете не просто фінансову свободу, а помічника в будь-яких матеріальних труднощах.

up