Як і де можна зайняти грошей терміново на карту через інтернет?

18.05.2020
Як і де можна зайняти грошей терміново на карту через інтернет?

Ми живемо в дивовижний і складний час. Сучасній людині доступні неймовірні ресурси, доступ до інформації будь-якого характеру. Але з іншого боку - обмежений доступ до ресурсів провокує нерівності, і ділить людей на багатих і бідних. Багато жителів, особливо країн, що розвиваються, до яких належить і Україна, виявляються за межею бідності. Як наслідок виникають різноманітні фінансові проблеми. Але безвихідних ситуацій не буває, і одна з головних здібностей сучасної людини - вміння адаптуватися до будь-яких зовнішніх умов.

У скрутному матеріальному становищі громадяни шукають можливість позичити гроші в борг під відсотки. Як вже говорилося раніше, необмежений доступ до інтернету і рекламі дає масу можливостей для пошуку. Кожна зупинка громадського транспорту, трансформаторна будка і дошка оголошень буквально насичена рекламними плакатами. Однак, стикаючись на практиці з матеріальними труднощами, люди губляться у виборі: «де я займу гроші під відсотки в Україні?». Ми зібрали актуальну інформацію про існуючі пропозиції на ринку.

Способи, як можна зайняти грошей терміново

Умовно їх можна розділити на дві категорії - банківське і небанківська кредитування, але хочемо звернути увагу на загальні характеристики і порівняльну доступність.

Перше приходить в голову українцю, який потребує грошах - банк. Банки можуть бути державні або комерційні, вони повністю залежні від економічної ситуації в країні і акціонерів. Такі установи є великими гравцями на фінансовому ринку, і закріпили статус надійних. Але чи можна отримати тут займ терміново? По-перше, швидкість вирішення фінансових проблем буде вкрай низька, оскільки крім черг у відділенні банку і спілкування зі співробітниками, вас чекає тривала процедура перевірки на благонадійність. Перш, ніж допомогти, банк повинен ретельно перевірити, наскільки ви здатні платити за договором, де і як працевлаштовані, а так само є надійні поручителі. Зайняти грошей з поганою кредитною історією не вийде, оскільки це визначальний фактор в ухваленні рішення по позиці в банці.

Не менш популярними є ломбарди. В таких організаціях ви отримуєте кошти за рухоме або нерухоме майно. Запорукою можуть служити коштовності, техніка, машини або квартира. Співробітник оцінює річ і пропонує суму на вказаний строк. Проблеми можуть бути пов'язані з тим, що доведеться викуповувати заставну річ в рази дорожче, або отримати її не в первісному вигляді.

Про приватних кредиторів ходить багато чуток і легенд. Однак, кредит без посередників може виявитися величезною помилкою, яка буде коштувати вам кровних. Великий ризик потрапити на шахраїв, які не мають ліцензії на здійснення кредитування. Як правило, вони пропонують внести невелику заставу для того, щоб видати кругленьку суму. Однак, варто внести заставні кошти - кредитор зникає з грошима і його не знайти.

Є ще один, дуже зручний спосіб терміново позичити гроші в інтернеті. Це мікрофінансові організації. Щоб бути впевненим у компанії, слід уважно поставитися до вибору потенційного кредитора, почитати відгуки в інтернеті. Якщо МФО пропонує надто привабливі умови, зверніть увагу на наявність ліцензії на надання відповідних послуг. Як правило, вони є на офіційних сайтах. На українському ринку мікрофінансових послуг добре зарекомендувала себе молода, але прогресивна МФО - SpaceCredit. Незважаючи на недавній вихід в світ фінансових послуг, SpaceCredit полюбився багатьом, щоб позичити гроші до зарплати через інтернет. Такий рівень довіри пов'язаний з тим, що ми цінуємо кожного клієнта, а процедура оформлення мікропозик дуже проста і інтуїтивно зрозуміла.

Як оформити позику в SpaceCredit

Отже, знаходимо кредитний калькулятор і вибираємо необхідну суму і термін мікрозаёма. Ставимо бігунок на потрібні цифри, а за підсумком, побачите суму з урахуванням процентної ставки. Ніяких прихованих платежів і маніпуляцій.

Приступаємо до заповнення контактних даних. Це стане сигналом для відкриття особистого кабінету. Досить ввести номер мобільного телефону, дочекатися коду підтвердження і ввести його. Далі номер стане логіном для входу в особистий кабінет. Залишається придумати надійний пароль входу, щоб захистити персональні дані.

Заповнюємо заявку. Це не займе багато часу, отримати кредит з відкритою простроченням можна менше ніж за 10 хвилин. Щоб заявка була схвалена радимо вказувати правдиві відомості, перевірити дані паспорта та коду.

Вводимо реквізити карти будь-якого банку України. У нас є всі гарантії збереження і безпеки даних платіжних систем. З відповідними документами можна ознайомитися на сайті.

Після отримання смс і підтвердження договору, ви можете зайняти грошей з поганою кредитною історією.

up