Кредит без ІПН. Чи дають кредит без ідентифікаційного номера платника податків?

16.06.2020
Кредит без ІПН. Чи дають кредит без ідентифікаційного номера платника податків?

У сучасному світі, щоб отримувати бажане, потрібні гроші. Кажуть, гроші не головне, та реалії твердять протилежне. Кошти потрібні і задля підтримки здоров'я, сьогохвилинних та довгострокових радощів, на продукти та ліки. Для таких важливих життєвих моментів як весілля, народження дитини потрібні вкладення. Освіта засноване на постійних матеріальних внесках. Буває, обставини життя складаються таким чином, що терміново треба взяти кредит онлайн без ідентифікаційного коду. Що таке ІПН і для чого він потрібен в кредитуванні, розглянемо далі.

Для чого потрібен ІПН?

Ідентифікаційний податковий номер — персональний цифровий код, що видається спеціалізованою державною інстанцією для громадян України будь-якого віку. Код необхідний при досягненні повноліття, хоча він присвоюється за фактом народження. Основні випадки використання номера:

  • оформлення держвиплат: пенсії, субсидії, стипендії, премії;
  • відкриття банківського рахунку;
  • отримання пільг та інших статусів;
  • заявка на кредити без ІПН.

Якщо податковий номер є головним фінансовим документом особистості, виникає закономірне питання: як отримати кредит без ІПН в Україні? Без фактичного надання паперового варіанту або копії це цілком можливо, але не всі компанії йдуть на позику без ІПН.

Які установи дають позику без коду?

Кредит по паспорту видають і ломбарди, і банки, але найбільшою любов'ю у населення користуються мікрофінансові організації. У подібних сервісах процес оформлення максимально спрощений, оскільки на руки та рахунки видаються невеликі суми.

Взяти кредит на карту без ІПН коду можна у молодого лідера фінансового ринку — SpaceCredit. Сервіс працює онлайн, де не потрібно стояти в черзі та показувати оригінали всіх документів. Для отримання грошей на будь-які цілі досить ввести значення коду в спеціальне поле, вибрати термін кредитування, заповнити особисті дані й відправити запит на отримання позики. Ми бережемо час і репутацію наших клієнтів, тому кредит без прописки та ІПН — це не мрія, а реальна фінансова допомога.

Іноді важлива швидкість прийняття рішень, а в SpaceCredit вся процедура кредитування — від реєстрації до оформлення заявки — займає близько 20 хвилин. Позики без ІПН також швидко можна і погасити зручними способами:

  • через платіжні термінали;
  • в банківських касах;
  • в Особистому кабінеті користувача на сайті.

«СпейсКредіт» робить позики комфортішими, видаючи перший кредит на суму 6 000 гривень, а наступні — до 12 000 гривень з наданням знижок, промокодів та акційних пропозицій. Ми дбаємо про своїх клієнтів, реалізуючи програми лояльності, і головне — роблячи послугу кредитування доступною для всіх українців.

up