Де можна взяти кредит для погашення інших кредитів?

08.05.2020
Де можна взяти кредит для погашення інших кредитів?

Українці часто вдаються до послуг кредитування, щоб здійснити велику покупку або просто протриматися до зарплати. Але якщо одночасно накопичилося кілька позик, відсотки за якими безустанно ростуть, тоді і виникають неприємності. Пропустити платіж по боргу - значить зіпсувати кредитну історію і видача кредиту в подальшому буде неможлива. Кредитна історія - це відомості про всіх кредитно-фінансових відносинах, відкритих і закритих заборгованості, умови виконання правил договору. КІ впливає на кредитний рейтинг, а це головний показник благонадійності позичальників. Якщо потрібен, можна взяти кредит для погашення простроченого кредиту в іншому банку. Але для багатьох установ, особливо для банків, головним у схваленні заявки є високий рейтинг і ідеальна КІ, і позичальник потрапляє в замкнуте коло. Шукати альтернативні варіанти - справжній квест, але не для людини в кризовій ситуації. Тому ми підготували рекомендації, як взяти кредит для погашення позик в іншому банку.

Найпоширеніші способи взяти кредит для погашення боргів

  1.     Ломбард. Привабливі умови і доступність можуть підказати, що це надійний і простий спосіб вирішення проблем, пов'язаних з фінансами. Однак, не завжди є можливість потрапити до відділення або знайти цінну річ, яка послужить як заставної. Більш того, доля штовхає людей віддати найдорожчі і пам'ятні речі. Це додатковий стрес, адже якщо з річчю пов'язані особливі емоції - прикро буде втратити таку заставу.
  2.     Якщо кредитний рейтинг вже заповнений відкритими платежами, можна взяти кредит для погашення іншого кредиту в Україні в мікрофінансових організаціях. В останні кілька років ці компанії заслужили увагу і довіру багатьох громадян за простоту і зручність. Варто звернути пильну увагу на рейтинг МФО в мережі, відгуки реальних клієнтів. Перевірити сайт на наявність всіх необхідних документів: ліцензії на здійснення кредитування, захист персональних даних, різні сертифікати і нагороди. Ми радимо довіряти SpaceCredit, оскільки саме тут найпривабливіші умови, відсутність таємних комісій і високий рівень сервісного.

Переваги взяти один кредит для погашення декількох мікропозик в МФО SpaceCredit.

Компанія молода і на ринку не довго, але вже обзавелася вдячними клієнтами. Сервіс працює повністю віддалено, і вам не доведеться витрачати особистий час на дорогу до відділення банку, і оформити кредит онлайн ви можете прямо через телефон. Наведемо основні умови користування:

  •       Сума першого позики коливається в межах від 100 до 6000 гривень. Для постійних користувачів розмір виплат поступово збільшується до 12 000.
  •       Процентна ставка - всього 1,6%, а для новачків - 0,01%. Для постійних клієнтів є програма лояльності;
  •       Термін договору може бути від 1-го до 30-ти днів.
  •       У разі, якщо ви не зможете повернути кредит для погашення кредитів в інших банках вчасно, передбачена безкоштовна пролонгація договору знадобиться лише оплатити накопичені відсотки.
  •       Простий і інтуїтивно зрозумілий процес оформлення запиту. Від початку і до кінця займе не більше 15 хвилин.

Отже, щоб отримати кредит для погашення іншого кредиту, довіряйте SpaceCredit. Ми дбаємо про наших клієнтів і надаємо повний спектр можливостей для вирішення фінансових проблем.

up