Кредит за 15 хвилин на карту в Україні

18.06.2020
Кредит за 15 хвилин на карту в Україні

Складні часи вимагають термінових рішень. Коли питання стоїть гостро, вживати рішучих заходів необхідно негайно. Матеріальні проблеми трапляються несподівано: хвороби, поломки та інші малоприємні події трапляються постійно, і не завжди є можливість чекати зарплатних виплат або допомоги від близьких.

У багатьох громадян час від часу з'являється бажання звернутися в банк і взяти кредит онлайн на банківську карту в Україні за 15 хвилин. Але швидкість й банківська система йдуть порізно. Черги, які потрібно вистояти в відділеннях, барвиста розповідь про мету кредитування співробітникам, тривалий процес подачі та обробки документів далекі від клієнтських очікувань. Біда трапилася вночі? Позику за 15 хвилин цілодобово не оформити, бо установи працюють в строго встановлений час. Вихід є, не впадайте у відчай! У представленій статті розглянемо основні можливості отримати онлайн кредит за 15 хвилин на карту в Україні.

Способи швидкого кредитування

Серед можливих варіантів позичити гроші до зарплати популярними є:

  1. Попросити найближче оточення. Батьки, родичі і друзі можуть охоче прийти на допомогу. Кредит готівкою за 15 хвилин вони можуть знайти, але відносини будуть натягнуті: фінанси стають каменем спотикання у рідних і близьких. Якщо ситуація делікатна, немає бажання виносити її на поверхню та пояснювати, для чого потрібні гроші борг за 15 хвилин.
  2. Ломбарди. Вони бувають декількох видів, але щоб оформити експрес кредит за 15 хвилин, потрібно надати заставу — золото, срібло або електроніку. Отримати кредит з 18 років — не проблема, але його сума буде визначатися цінністю заставного майна, а термін користування грошима — внутрішніми інструкціями установи. До того ж перекредитування в ломбарді дуже проблемне: в разі прострочень закладена річ може піти в «невикуп» і відправитися в держскарбницю на переплавку. Таким чином, кредит за 15 хвилин в фінустановах старого покоління відрізняється мінімальними гарантіями.
  3. Мікропозику онлайн за 15 хвилин можна з легкістю оформити в мікрофінансових організаціях. Це компанії, які з'явилися не так давно і мають свідоцтво державного зразка, що дозволяє видавати онлайн займ за 15 хвилин. До переваг МФО відноситься порівняльна простота процедурних моментів, можливість взяття невеликої суми на нетривалий термін, як наслідок — низькі процентні ставки.

SpaceCredit — лідер мікрокредитування

Отримати кредит по інтернету за 15 хвилин краще у лояльного, орієнтованого на клієнта фінансового консультанта — SpaceCredit. Ця порівняно молода організація вже встигла сподобатися багатьом бажаючим взяти мікрокредит за 15 хвилин. Секрет — в чесності і прозорості умов кредитування. Кредит по паспорту видається:

  • громадянам віком 18-70 років;
  • по паспорту та ІПН;
  • на карту будь-якого українського банку.

У SpaceCredit кредити за 15 хвилин оформляються легше, ніж можна уявити. Заповнюється онлайн заявка і реєструється особистий кабінет. Автоматична система обробки анкет дозволяє уникнути суб'єктивності: скоринговий механізм враховує безліч факторів, схвалюючи 90% призначених для користувача запитів. На відміну від банківських організацій, наша компанія не вимагає довідки з місця роботи, про склад сім'ї, несудимість та стос інших паперів. Досить озброїтися інтернетом, паспортом і кодом — і кредит за 15 хвилин на вашій картці.

Чи готові оформити позику без відмови? SpaceCredit працює цілодобово. У зручний час на кредитному калькуляторі можна розрахувати необхідну суму з урахуванням відсотків і отримати мікропозику на картку. Віддати борг також можна в зручний час, зробивши платіж через банківську касу, термінал або онлайн в персональному кабінеті на сайті. Бонусом є послуга пролонгації, що захищає добропорядних позичальників від нарахування пені у разі виникнення позапланових ситуацій. Для постійних клієнтів діють системні акції і накопичувальна програма знижок. Інтерфейс SpaceCredit інтуїтивно зрозумілий і простий, так що труднощів із зверненням не виникне.

up