Чому можуть відмовити в кредиті?

14.05.2020
Чому можуть відмовити в кредиті?

Якщо ви потрапили в ситуацію, коли терміново потрібен позика без відсотків, а допомоги чекати нізвідки, не впадайте у відчай. Кредити до зарплати пропонує безліч банків, ломбардів, мікрофінансових компаній і знайти невелику суму для вирішення матеріальних питань не проблема. Проте, нерідко відбувається ситуація, коли потенційні позичальники отримують відмову. Особливо характерно це при зверненні в банки. Система схвалення заявок складна і включає масу критеріїв відбору. Клієнту важливо довести благонадійність, платоспроможність і перспективність, щоб почути важливе «ваша заявка схвалена». З огляду на складності, пов'язані з цим, ми відібрали головні причини відмови у видачі кредиту.

ТОП-5 мотивів відмовити в кредитуванні

  1. Лідируючую підставою для відмови є надання неправдивих анкетних даних. Якщо ви наважуєтеся приховати деякі дані, готуйтеся до наслідків. Чим більше правдиву інформацію вкажете, тим більша ймовірність навіть отримати кредит з простроченням. Приховуючи від співробітників працевлаштування, середній офіційний дохід, ви тільки ускладнюєте ситуацію. У кожній організації, яка працює з фінансами, є вимоги до обсягу персональної інформації про позичальника. Приклад: клієнт з відмінною КІ, надає повний пакет документів, але вказує, що працює у великій корпорації на посаді менеджера зі значною річною зарплатою, на ділі отримує такі ж гроші, але неофіційно. Якщо для фінорганізації критерій стояв як пріоритетний, то клієнту відмовлять, незважаючи на високий рейтинг.
  2. Другий привід, чому відмовляють у кредиті - низький кредитний рейтинг і зіпсована кредитна історія. Більшість компаній звертають увагу на цей критерій. КІ - список кредитно-фінансових відносин із зазначенням виконання або невиконання зобов'язань. На підставі КІ формується рейтинг, за яким визначають ступінь благонадійності потенційного позичальника. Якщо в минулому були проблеми з поверненням коштів, це знижує шанси на позитивне рішення. Безумовно, є компанії, які не роблять акцент на цей пункт і видають кредит з поганою кредитною історією.
  3. Невідповідність умов, які висуває кредитна організація - третя причина, чому не дають кредит. Немає офіційної роботи, маленький дохід, відсутність поручителів - мінімізує шанси успіху. У більшості випадків відмови пов'язані саме з перерахованими вище факторами. Рішенням подібного може стати значна застава або платоспроможні поручителі. Відсутність оформленого працевлаштування для банків характеризує вас як ненадійного користувача.
  4. Причини відмови в кредиті різноманітні. Серед них - обмеження за віком. Як правило, право на подібні фінансові операції надається з повнолітнього віку. Є випадки, коли позика можна оформити тільки з 25 років (звичайно, при наявності робочого місця). Тим більше сумно, що відмовляють пенсіонерам. Але і тут можна знайти рішення - МФО, які видають мікрокредити на нетривалий термін особам до 70 років.
  5. Відкриті позики - останній поширений привід відмови. Якщо є багато активних позик одночасно, платоспроможність клієнта знижується і він може бути не в змозі витягнути ще.

Де взяти гроші, якщо всюди відмовили?

Після такого списку з причинами відмови, важливо не впадати у відчай, адже допомогти в скрутну хвилину може SpaceCredit. Компанія надає послуги споживчих мікропозик всім групам населення:

  • безробітним
  • студентам
  • пенсіонерам
  • влаштованим неофіційно
  • Матерям в декреті

Ми дбаємо про клієнтів і намагаємося бути корисними для всіх, хто звертається в сервіс.

up