Хто може надати допомогу в отриманні кредиту?

29.05.2020
Хто може надати допомогу в отриманні кредиту?

Як відомо, банківські структури часто відмовляють у кредитуванні, навіть не вказуючи причини. Людям, що бажають отримати позикові кошти, необхідно в першу чергу розібратися в основах до відмови, перевірити свої дані в УБКІ і спробувати поліпшити поточний стан. Однак виправлення - процес тривалий, і не підходить тим, кому позика потрібна вже зараз.

У терміновому порядку слід шукати допомогу в отриманні кредитів від третіх осіб, які сприяють за винагороду. У зв'язку з масовими відмовами банків-кредиторів на ринку з'явилися пропозиції, що сприяють швидкому вирішенню проблеми.

Як відбувається реальна допомога в отриманні кредиту боржникам з поганою кредитною історією, це перевірений метод або черговий прийом - читайте нижче.

Кому потрібна допомога в отриманні кредиту?

За традицією, якщо позичальник не відповідає частині вимог, його чекає негативну відповідь, тому визначимо, кому стане в нагоді сприяння сторонніх сил:

 • Необхідна допомога в оформленні кредиту з поганою кредитною історією. Найчастіше банки не зв'язуються з людьми їх чорного списку, мають зіпсовану КІ і діючі прострочення, оскільки побоюються злісних неплатників і свідомо проблемних заборгованостей;
 • Допомога в отриманні кредиту безробітним або неофіційно працюючим. У будь-якому випадку, без довідки про доходи та трудової отримати пристойну суму практично неможливо;
 • Щоб обійти вікові обмеження. Більшість установ банківського сектора встановлюють бар'єр за віком. Наприклад, не молодше 25-ти років і не старше 60-ти.

Допомога від брокера

Надати практичну допомогу в отриманні кредиту в Україні можуть спеціально навчені люди, іменовані кредитними брокерами. Вони надають посередницькі послуги, які укладаються в таких завданнях:

 • Підбирає варіанти з кращими умовами і шукає найбільш лояльні до боржників компанії;
 • Проводить консультування;
 • Виступає посередником при укладанні угоди.

Допомога брокерів в отриманні кредиту непрацюючим оплачується по-різному: фіксований тариф за виконану операцію або відсоток від схваленої суми. Зазвичай вони працюють на фірму, в якій є вибір агентів з їх статистикою і вартістю послуги. Кожен посередник спеціалізується на певних параметрах (сумах, терміни, ставки).

Гроші від приватної особи

Коли терміново потрібна допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією в Україні, є варіант звернутися до приватного інвестора. Це, як правило, фізособи, які мають певний грошовий стан, і бажаючі на цьому заробити. Угода укладається або розпискою, або нотаріально завіреним протоколом. Фізособа-кредитор не має ніяких ліцензій і сертифікатів на проведення фінансових операцій, тому самостійно встановлює розміри, тарифікацію та інші умови.

Допомога в отриманні кредиту від приватної особи за 1 день надається моментально, тільки варто задуматися про наслідки співпраці, оскільки вони вводять завищену переплату і вимагають забезпечення у вигляді заставного майна. В результаті можна залишитися без квартири або машини.

Як не потрапити на шахраїв

Частина пропозицій, які гарантують стовідсоткову допомогу по кредиту, є шахраями, готовими поживитися на довірливих людях. Щоб уникнути неприємних наслідків, слід:

 • Запросити сертифіковані документи, що дозволяють надавати кредитну або дилерську діяльність;
 • Обов'язково підписувати договір за участю нотаріуса;
 • Попередньо проконсультуватися з юристом;
 • Виплачувати гонорар за фактом виконаної роботи, не давати передоплати;
 • Вивчити середньоринкові умови.

Потрібна допомога? Звертайтеся в Space-Credit!

У ситуації, коли неможливо отримати схвалення без співучасті, не варто поспішати і переплачувати третім особам, коли є сервіс Спейс-Кредит, в якому отримати експрес займ з поганою кредитною історією можна за двома документами - цивільному паспорту та ІПН-коду. Подати онлайн-запит може будь-який повнолітній українець, який проживає на території країни, не залежно від наявності робочого місця, офіційної зарплати або стажу. Тому можна взяти кредит безробітним, з діючими заборгованостями і поганий КІ без чиєї-небудь участі.

Перший позику до 6000 грн - безвідсотковий, для подальших звернень передбачена система знижок за програмою лояльності, автоматичне прийняття заявок та збільшений ліміт до 12000 грн.

up