КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит без першого внеску

Терміново потрібні гроші? Вирішили взяти грошову допомогу, але немає коштів навіть на погашення першого платежу? Це знайоме багатьом українцям. Але як же бути в подібних ситуаціях, адже велика частина фінансових організацій не дає кредит без першого внеску? Вихід однозначно є! Space Credit - український сервіс інтернет позичок. Той самий, який допоможе в будь-яких життєвих обставин.

Як взяти кредит без першого внеску?

Багатьох турбує, як взяти кредит без передоплат. Звернувшись в нашу компанію, з'явиться унікальна можливість. Ми підготували для вас схему, як отримати позику без внеску до 12 000 гривень в Space Credit:

 1. На калькуляторі вибираєте будь-яку необхідну суму і термін погашення. Нагадуємо, ви можете взяти фінанси від 100 грн, сума повторної позики може досягати 12 тисяч гривень, термін погашення дозволить без складнощів закрити матеріальні питання!

2.Обращаетесь вперше? Необхідно пройти просту процедуру реєстрації на онлайн-сервісі.

 1. Вже зверталися до нас? Потрібно просто увійти в особистий кабінет для авторизації на сайті.
 2. Почекати схвалення заявки отримання грошових коштів. Завдяки індивідуальному підходу до споживачів, і тому, що сервіс функціонує повністю онлайн, очікування буде недовгим, шанси на успіх - максимальними.
 3. Підтвердити договір. З нами процедура укладення договору проходить набагато простіше, ми не пропонуємо нудне приватне обговорення деталей. Працюємо дистанційно, що позбавляє від зайвих незручностей.
 4. Отримати кредит без внеску на вашу персональну платіжну карту, і використовувати кошти для персональних цілей.

Ми пропонуємо прості і максимально прозорі умови отримання мікропозик. Вся процедура від входу на сайт до надходження грошей на карту займе близько 20-ти хвилин вашого особистого часу

Як підвищити ймовірність отримання позики без внеску?

Збільшити шанси схвалення боргових коштів можна легко. Більшість фінансових організацій ретельно перевіряють кредитну історію кожного з звернулися до них клієнтів, зважують і оцінюють ризики. Що таке кредитна історія? Це дані, які відображають історію ваших кредитних договорів, дотримання умов і термінів цих договорів. Якщо раптом були прострочені платежі, то це істотно псує рейтинг. Але не для нас. Звичайно, ми теж звертаємо увагу на кредитний рейтинг клієнта, але це не є головним критерієм схвалення заявки. Ми звикли працювати з клієнтами, довіряючи. Вам знадобляться тільки:

 • Паспорт
 • Ідентифікаційний код
 • Персональна карта
 • Пристрій з доступом в інтернет

Як погасити позику?

Ви можете погасити борг в Space Credit будь-яким зручним способом.

 1. Погашення через особистий кабінет, не виходячи з дому, онлайн за допомогою банківської карти.
 2. Через будь-які платіжні термінали (Ibox, EasyPay і City24). Вони є практично у всіх містах країни.
 3. Через касу будь-якого українського банку.

Як ви вже зрозуміли, взяти кредит онлайн без першого внеску дуже просто, і займає трохи вашого часу. Зате результат точно цього варто. Ми подбаємо про вас і прийдемо на допомогу в будь-якій ситуації.

up