КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит на картку онлайн без відвідування банку

Щоб отримати бажану позику, ми звикли звертатися в банківську структуру. На жаль, в Україні це має під собою багаторівневий квест: доїхати, відстояти чергу, зібрати документацію по списку, очікувати рішення. Через ускладнену процедуру багато українців вибирають більш простий шлях фінансування - кредит на картку онлайн без відвідування офісу банку, який надають організації небанківського сектора (МФО). Одні працюють стаціонарно, інші ж, для більш комфортного кредитування приймають заявки віддалено.

Розберемося докладніше, де і як отримати кредит онлайн відразу без приходу в банк, і які гарантії такого формату.

Процедура подачі заявки на кредит без відвідування банку

Отримання кредиту на банківський рахунок без відвідування банку помітно відрізняється від традиційної формули. Так, щоб взяти позику на кредитну карту без відвідування банку, необхідно:

  • Вибрати бажану суму і термін погашення;
  • Зареєструватися через мобільний номер і електронну пошту;
  • Заповнити анкету заявника, ввести персональні дані паспорта та ІПН;
  • Прив'язати особисту картку (будь-якого українського банку-кредитора);
  • Почекати підтвердження;
  • Підписати договір;
  • Отримайте позику терміново без відвідування офісу.

Як бачите, процес нескладний і займає від сили 10 хв. Що примітно, МФО не вимагає фото з айді в руках, сканованих копій та інших документів. Головне, уважно вписати в рядок серію/номер. Система самостійно перевірить особу в базі.

Сума позики, терміни і умови

Щоб оформити споживчий кредит онлайн без відвідування банку, можна самостійно вибрати бажану суму і терміни виплати:

  • Допустимий обсяг фінансування для нових клієнтів - до 6 000 грн, для повторних - до 12 тисяч.
  • Період погашення - 1-30 днів.

Слід додати, що для користувачів діє триденний період, неоподатковуваний штрафами і пенями. Також доступна така опція, як пролонгація, що означає продовження терміну договору на аналогічний період. Для цього слід зайти в особистий кабінет на порталі, і замовити дану послугу, сплативши відсотки за минулий період. Пролонгацію можна підключати необмежену кількість разів.

Тільки SpaceCredit схвалить позику без відвідування банку з ймовірністю 99,9%

Якщо потрібен кредит не виходячи з дому, сміливо відправляйте заявку в сервіс онлайн-кредитування SpaceCredit, адже саме тут статистика позитивних відповідей одна з найвищих по країні, і становить 99%, тобто ймовірність відмови практично відсутня. Вам не потрібні тонни паперів, довідок і декларацій, адже тут кредитують навіть тих, хто тимчасово без роботи. Так, кредит дистанційно отримують студенти, бюджетники, люди, які проживають на соціальну допомогу, з низьким окладом, з нестабільним доходом, з неофіційним працевлаштуванням, боржники, пенсіонери і багато інших, у кого виникли фінансові труднощі.

up