КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит без відсотків в Україні

У зв'язку з економічною кризою і фінансовою нестабільністю, багатьом українцям регулярно потрібна матеріальна допомога з боку. Ми розповімо, як взяти першу позику онлайн без відсотків на картку, і які фінансові організації висувають найбільш вигідні умови співпраці.

За яких умов можна взяти кредит онлайн без відсотків

Безвідсотковий кредит онлайн на картку - відмінний варіант вирішити тимчасові труднощі. Особливість таких позичок у тому, що для отримання не доведеться відвідувати відділення кредитора, збирати купу довідок і чекати в чергах. Ви можете подати заявку та укласти договір з дому, в режимі 24 на 7, навіть у вихідні і свята. Наприклад, при випадковій поломці автомобіля в дорозі, коли на ремонт не досить грошей, безвідсоткова позика, оформлена дистанційно, позбавить від безлічі проблем.

Відповідь на питання «де взяти гроші в кредит без відсотків» проста і зрозуміла: в Україні функціонує понад 800 мікрофінансових фірм, багато з яких пропонують лояльні вимоги, проводять акції і дарують клієнтам бонуси.

Мікрофінансові компанії надають короткостроковий кредит на місяць без відсотків. Під формулюванням мається на увазі максимально низька ставка - 0,01%. Цифра чітко фіксується, і при виконанні всіх пунктів договору і дотриманні термінів оплат, не змінюється.

Запросити гроші в позики без відсотків доступно будь-якому громадянину України з моменту повноліття. Важливим нюансом є наявність особистої банківської картки, саме на неї надійдуть позикові кошти.

Переваги МФО:

 • Оформлення в будь-який час доби - сервіси працюють без вихідних.
 • Процедура займає не більше 20 хвилин.
 • З документів необхідний лише паспорт та код ІПН.
 • Графік роботи в онлайн-режимі 24/7.
 • Пропонується кредит під низький відсоток.
 • Не потрібна застава і поручитель.
 • Високий показник позитивних відповідей.
 • Гроші зараховуються на картку моментально після схвалення заявки.

Перебуваючи в будь-якому куточку країни, ви можете оперативно вирішувати фінансові проблеми, звертаючись за допомогою в мікрофінансові організації.

Важливо відзначити, що такі компанії видають позики в обмеженому розмірі - до 6000 гривень при першому зверненні та до 12000 при наступних. Тому якщо необхідна велика сума, краще знайти вигідну пропозицію в банку. Але коли сума потрібна невелика і ви хочете отримати її максимально швидко - відповідь на питання, де взяти безвідсотковий кредит в Україні очевидна.

Чому МФО видають кредит без відсотків на картку?

Кредит на картку онлайн без відсотків - відмінна можливість позичальникам безкоштовно оцінити плюси роботи з тією чи іншою організацією. Сервіси пропонують таку акцію свідомо, вибудовуючи довірчі відносини з позичальниками: отримавши вигідний кредит перший раз без відсотків, ті з готовністю стають постійними клієнтами.

Що стосується постійних користувачів - МФО пропонують їм дисконтні промокоди на процентну ставку, а також часті акції з цінними призами.

SpaceCredit допоможе отримати швидко позику без відсотків

Якщо ви часто звертаєтеся в мікрокредитні фірми та вже використали шанс отримати кредит без відсотків на картку онлайн у багатьох з них, зверніть увагу на сервіси, які тільки виходять на ринок. SpaceCredit - один з них, і велика ймовірність отримати позитивне рішення.

Для того, щоб запросити швидко позику без відсотків слід виконати кілька простих дій:

 1. Користуючись кредитним калькулятором, вибрати термін і суму кредитування.
 2. Далі натиснути кнопку «отримати кредит», і перейти до заповнення реєстраційної анкети.
 3. Анкета нескладна: знадобиться заповнити паспортні дані, ІПН, зайнятість і мету звернення.
 4. Прив'язати персональну платіжну картку, пройти верифікацію.
 5. Зачекати на відповідь на запит (приймається протягом 7 хвилин).
 6. Прочитати угоду сторін і підписати її.
 7. Готово! Кошти будуть переведені миттєво після схвалення заявки.

Таким чином, Спейскредіт - хороший спосіб подолати брак грошей, і при цьому зберегти сімейний бюджет стабільним. Позика видається під 0,01% і підсумкова переплата мінімальна.

up