КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит без перевірки кредитної історії

Отримати кредит без перевірок зараз практично нереально. Адже будь-яка фінансова організація завжди дуже ретельно перевіряє КІ і виносить вердикт, спираючись саме на рейтинг.

Шанси на успіх залежать виключно від того, наскільки відповідально ви виконували вимоги попереднього договору. Але в житті ситуації бувають різні, і одна маленька проблема, пов'язана з несвоєчасним або неповним погашенням боргу може залишити яскравий шлейф негативу, і істотно зіпсувати вашу кредитну історію. І в разі, коли терміново потрібні фінанси, розраховувати нема на кого. Родичі, навіть близькі друзі не завжди можуть допомогти грошима, а звертатися до приватним кредиторам і зовсім небезпечно. Не варто засмучуватися і опускати руки. Ви завжди можете отримати позику без перевірки кредитної історії онлайн на карту в SpaceCredit!

Що необхідно для отримання кредиту без перевірки КІ?

Будь-яка фінансова організація, яка надає послуги кредитування для населення звертає увагу на історію боргових зобов'язань потенційного споживача. Відмінність між банками і МФО полягає в тому, що банк, виносячи рішення про видачу позики керується виключно кредитним рейтингом, КІ, ймовірними поручителями. У той час як МФО більше уваги приділяють потенційному кандидату для отримання. Щоб схвалили кредит онлайн без перевірки кредитної історії в Україні, потрібно:

  • Бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код. Не важливо, живете в Києві або в Вінниці - ми працюємо по всій Україні віддалено.
  • Мати гаджет з виходом в інтернет. Всі процедури в SpaceCredit відбуваються онлайн.
  • Зареєструвати особистий кабінет на нашому сайті
  • Заповнити заявку і чекати підтвердження.

Зверніть увагу, важливо вказувати максимально чесну і правдиву інформацію. Так ваші шанси на схвалення будуть набагато вище. Підвищити шанси на схвалення позику допоможе відсутність прострочених платежів за поточними договорами.

Яка максимальна сума позики без перевірки КІ?

Ми пропонуємо гнучкі умови кредитування для наших клієнтів. Так, при першому зверненні ви можете взяти кредит на карту без перевірки кредитної історії на суму від 100 до 6 000 гривень. При наступних - розмір кредиту без перевірок може досягати 12 000 гривень. Гроші доступні терміном до 1 місяця з можливістю пролонгації, якщо ви точно знаєте, що не зможете виплатити позику вчасно. У SpaceCredit найнижча процентна ставка, яка допомагає істотно заощадити. Передбачена система знижок для постійних споживачів.

Сервіс працює цілодобово, без перерв і свят. Це означає, що ви можете отримати фінансову допомогу як тільки вона знадобилася, і невідкладно вирішити всі фінансові питання.

up