КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит без перевірок

Отримати гроші без перевірок раніше було непростим завданням, хоча термінова необхідність в грошах може виникнути у кого завгодно. Політика банків не дозволяла взяти кредит без перевірок на картку в Україні. Людям доводилося позичати у друзів і присвячувати їх у свої проблеми, закладати майно в ломбард, ризикуючи зовсім його позбутися. Оплатити навчання, дотягнути до зарплати, купити гарячу путівку, купити одяг на розпродажу - ситуації, коли без фінансової допомоги з боку не обійтися можна перераховувати довго.

Чи реально запросити гроші в борг онлайн без перевірок в Україні? Абсолютно. З появою великої кількості організацій мікрокредитування взяти кредит онлайн швидко без перевірок може будь-який громадянин України. Ми розповімо, наскільки це вигідно і чи не доведеться переплачувати надалі.

Особливості позик без перевірки

Для оформлення грошової позики варто дотримати всього 6 умов:

 • вік від 18 років
 • громадянство України
 • паспорт
 • ідентифікаційний код
 • банківська картка
 • комп'ютер або мобільний пристрій з доступом в інтернет

Все максимально просто. Ви реєструєтеся на сайті і після виконання нескладних процедур отримуєте на картку зазначену суму.

Кредитуватися можна на термін від 1 до 30 днів. Мінімальна сума, яку ви можете позичити - 100 грн. Максимальна - 12000 гривень.

Якщо ви не погасили позику вчасно, прострочили дату платежу - не біда, сервіс SpaceCredit ставиться з розумінням до клієнтів, і готовий надати пролонгацію (продовження договору) або реструктуризацію боргу.

Як взяти і повернути кредит швидко без перевірок

Оформлення просте і в цілому займає до 20 хвилин. Взяти позику онлайн на картку без перевірки можна, виконавши кілька послідовних дій:

 • за допомогою кредитного калькулятора розрахуйте суму і термін кредиту. Натисніть кнопку "Отримати гроші" і переходьте до наступного розділу.
 • введіть контактні дані та отримавши sms-підтвердження з кодом реєстрації перейдіть в особистий кабінет. В подальшому ви зможете відслідковувати в ньому все опції по кредиту.
 • заповніть анкету на отримання грошової суми. Радимо вказувати правильні відомості, в іншому випадку заявка на надання грошей може бути відхилена.
 • прив'яжіть банківську картку. Важливий етап, до якого потрібно підійти з усією відповідальністю. Використовуйте тільки особисті картки, видані українськими банками.
 • підтвердіть договір і отримайте позику.

Якщо по якомусь з пунктів виникли питання, звертайтеся в чат підтримки на сайті або по телефону. Ми працюємо в режимі 24 на 7, без перерв, вихідних і святкових днів.

SpaceCredit - схвалюємо кредит на картку без перевірок

Ми довіряємо клієнтам і готові допомагати в будь-яких питаннях. SpaceCredit - це швидке підтвердження заявки і отримання грошей на картку практично миттєво після оформлення, кредит без перевірки кредитної історії, а також знижки на наступні звернення. З нами вигідно.

up