КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит онлайн без довідки про доходи

Працюєте неофіційно або залишилися без роботи і впевнені, що взяти в борг велику позику неможливо? Банки влаштовують справжню перевірку, вимагаючи підтвердження платоспроможності, перевіряючи кредитну історію, залучаючи поручителів. І отримати кредит без працевлаштування навряд чи вийде.

Як вчинити, якщо маєте потребу в грошах терміново, а документи надати немає можливості? Пропонуємо надійний спосіб швидко взяти кредит без довідки про доходи в Україні - сервіс онлайн-кредитування SpaceCredit.

Що потрібно, щоб взяти кредит без довідок про доходи на картку в Україні?

Подати заявку на миттєву фінансову допомогу може будь-хто. Необхідна наявність:

  • паспорта
  • ідентифікаційного коду
  • банківської картки (діючої)
  • комп'ютера або мобільного пристрою
  • доступу в інтернет

Кілька нескладних дій - ви отримуєте гроші на карту та можете скористатися негайно. Оформити кредит онлайн без довідки про доходи та стажу роботи - це можливо.

Терміни кредитування і доступна сума

Кошти видаються в розмірі від 100 гривень до 12000 гривень. Терміновий кредит без довідки про доходи видається строком від 1 до 30 днів.

Ні поручитель, ні застава не будуть потрібні.

Ви можете гасити кредит частинами - відсотки нараховуються тільки за час фактичного користування. Вам не доведеться переплачувати.

Гроші ви отримаєте в будь-якому місті - будь-то Харків, Київ, інше місто. Процедура проста, все опції виконуються онлайн, без присутності у відділенні.

Кредит без трудової книжки доступний в режимі онлайн цілодобово. Ми розглядаємо анкети навіть вночі, у вихідні та святкові дні. Тому брати гроші в борг у сервісі мікрокредитування вигідно.

Чому SpaceCredit дозволяє оформити кредит без довідок про дохід

Відносини з користувачами засновані на довірі. Ми розуміємо, що в ситуації, якщо гроші потрібні дуже терміново, може виявитися кожна людина. Для надання фінансової позики ми проводимо мінімальну перевірку особистої інформації наших клієнтів - цього достатньо для позитивного рішення.

Ми постійно вдосконалюємо програму лояльності для клієнтів, і якщо ви звертаєтеся за грошима не перший раз, обов'язково відчуєте переваги системи: бонуси, подарунки, знижені процентні ставки.

Якщо ви думали, що отримати кредит на картку без довідки про доходи нереально, то з SpaceCredit це не тільки реально, але вигідно, зручно і швидко. Не відмовляйте собі в необхідному тільки тому, що тимчасово залишилися без роботи або працюєте без оформлення. Ми готові вирішити цю проблему на лояльних умовах!

up