КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит без застави в Україні

Звернення в банк, коли виникла термінова необхідність в грошах, сьогодні вже не панацея. Українці не поспішають брати там позики без застави, знаючи, що оформити мікрокредит до зарплати набагато простіше в МФО. Це мікрофінансові організації, що дозволяють оформляти кредити в Україні без застави, не виходячи з дому. Вони не вимагають підтверджувати джерело доходу і розмір зарплати, функціонують цілодобово.

Позичальники банків знають, настільки клопітно збирати документи, шукати поручителів або віддавати майно в заставу. Альтернативна можливість викликає інтерес. При заставі майна завжди є ризик втратити його, а поручитися за чужу позику хочуть не всі. В реальності присвячувати друзів або близьких у свої проблеми бажаючих теж мало.

Якщо брали гроші в кредит без застави онлайн у Києві або іншому місті, знаєте переваги. Перша з них - можливість отримати необхідну суму практично миттєво, перебуваючи в будь-якому місці. Не буде тижневих очікувань прийняття рішення по заявці, все швидко і просто. Це величезна економія часу, сил, і вчасно отримана фінансова допомога.

Як оформити кредит без застави онлайн

Щоб взяти кредит без першого внеску, вам знадобиться мати смартфон або планшет з доступом до інтернету, не потрібен навіть комп'ютер.

Зайшовши на сайт, вибираєте суму і період користування на кредитному калькуляторі. Новим позичальникам МФО пропонують невеликі позики, але їх зазвичай досить, щоб закрити фінансовий питання.

Якщо розглядати на конкретному прикладі, компанія SpaceCredit пропонує оформити кредит без застави на суму до 6000 гривень. Взяти її можна на будь-який термін до 30 днів.

Вибравши параметри, побачите повну суму договору. Якщо все підходить, йдете далі, проходите нескладну реєстрацію, заповнюєте заявку, і очікуєте рішення. Всі процедури не займуть у вас більше 20 хвилин. Якщо порівнювати з оформленням в банківських установах, різниця колосальна!

З документів потрібен український паспорт і код ІПН. Деякі МФО просять зробити фото з документами, в SpaceCredit цього не потрібно.

Необхідно вказати діючий номер телефону, за допомогою якого відбувається спілкування, і адресу електронної пошти: туди буде відправлений договір після схвалення заявки.

Щоб отримати кредит без передоплати в МФО, необхідно вказано номер картки будь-якого банку країни, і підтвердити її шляхом верифікації.

Після отримання смс-повідомлення про те, що позика схвалена, в особистому кабінеті погоджуєтеся з умовами договору, і гроші відправляються на вашу картку.

Оформити кредит можна в будь-який день тижня, в будь-який зручний час.

Способи повернути позику без застави

Звіт про те, куди витрачено позику без застави, від вас не вимагатимуть. Головне для компанії - своєчасне повернення грошей в повному обсязі.

Для зручності клієнтів існує кілька способів повернення грошей:

  • В особистому кабінеті не сайті банку, використовуючи банківську картку.
  • Через платіжний термінал, розташований в торговій точці або іншому місці.
  • Через касу будь-якого банку-партнера, куди вам зручно зайти.

МФО продумують свою роботу, і створюють комфортні умови для позичальників.

Переваги: ​​взяти позику без застави в SpaceCredit

Якщо напередодні свят, або у зв'язку з важливими подіями, задумалися про те, де можна взяти кредит без застави, звертайтеся в SpaceCredit. Ця компанія працює з тими верствами населення, з якими банки практично не укладають договори. Розраховувати на фінансову допомогу можуть студенти і безробітні, ті, хто працює неофіційно.

З кожною наступною позикою доступна сума буде рости. Максимальний розмір - 12000 гривень. Постійні клієнти часто отримують знижки і бонуси, стають учасниками різноманітних акцій і розіграшів призів.

SpaceCredit - це справді вигідно.

up