КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит на карту без дзвінків в Україні

При виникненні фінансових проблем і пошуку грошей часто люди не хочуть звертатися до рідних і близьких, а часу, необхідного для оформлення банківської позики, може не бути. Існує можливість оформити кредит онлайн на картку цілодобово без дзвінків, звертаючись до компанії SpaceCredit. На офіційному сайті організації створена зручна навігація, все просто і зрозуміло.

Піклуючись про конфіденційність і спокій родичів, люди прагнуть надавати менше особистої інформації. І МФО, що відкривають можливість взяти онлайн кредит без дзвінків оператора на картку, користуються попитом.

SpaceCredit цю можливість надає: спілкування ведеться за допомогою смс-повідомлень. Дзвінок оператора може надійти для уточнення зазначеної в анкеті реєстрації, щоб підвищити шанс її схвалення.

З якої причини варто звернутися сюди? Все просто: у позичальників є ряд переваг, що допоможуть швидко і просто вирішити фінансові проблеми:

 • Онлайн-кредитування. Доступність оформлення позики в будь-який час доби, залишаючись вдома, приваблива. Це важливо, якщо гроші знадобилися серед ночі, у вихідний день, коли більшість фінансових установ закриті.
 • Мінімальна кількість документів. Швидкий кредит без зайвих дзвінків оформляється при наявності паспорта та коду ІПН. Немає необхідності в додаткових довідках, поручителях.
 • Безпроцентні позики. Новим позичальникам МФО пропонує позику під 0,01 відсотка в день. Взяти гроші реально на термін до 30 днів.
 • Пролонгація. Не виходить зробити оплату вчасно? Пролонгуйте без штрафних санкцій та погіршення кредитної історії.
 • Максимальна кількість схвалених заявок. Компанія набирає обертів і формує базу, відноситься до позичальників лояльно.
 • Акції та спеціальні пропозиції. Постійно влаштовуються розіграші призів, акції. Постійні клієнти отримують вигідні пропозиції по відсоткам.

У цій МФО онлайн кредит на картку терміново без дзвінків в Україні оформлюють дійсно на вигідних умовах. Подати заявку можете прямо зараз!

Як оформити кредит онлайн на картку без дзвінків оператора

До початку реєстрації скористайтеся кредитним калькулятором, виберіть необхідну суму і термін. Він допоможе розрахувати точний розмір відсотків. Далі приступайте до реєстрації та заповнення заявки.

Для її подачі не потрібно багато часу, навігація сайту проста і зрозуміла.

Як зробити:

 • зареєструватися на сайті;
 • заповнити поля документа;
 • внести номер картки, і підтвердити її шляхом верифікації;
 • погодитися з умовами договору після підтвердження позики.

Важливо: гроші перераховуються тільки на особисту картку заявника. Дані одержувача повинні повністю збігатися з відомостями з паспорта. При наявності розбіжностей, взяти кредит на картку без дзвінків не вийде: ваші дії можуть бути сприйняті як шахрайство.

Вносьте інформацію у заявку максимально повно, і пам'ятайте, що вам гарантується конфіденційність, МФО не передають персональні дані третім особам.

Як збільшити шанси схвалення кредиту

Є певні чинники, що впливають на рішення про видачу грошей. І вони такі:

 • Платоспроможність потенційного позичальника. Щоб цей фактор оцінили правильно, вказуйте всі джерела доходу, що підтвердить вашу фінансову спроможність.
 • Чесність. Не завищувати штучно рівень свого доходу: це буде помічено програмою при проведенні скоринг-тесту, і сприйнято негативно.
 • Розмір позики. Якщо у вас невеликий прибуток, а сума потрібна велика, спробуйте розбити її на частини, і оформити відразу в декількох МФО. Невеликі позики видаються набагато охочіше.

Ми не будемо дзвонити вам і вашим близьким

Найзначнішим моментом для багатьох є те, що спілкування проходить шляхом смс-повідомлень. Ні клієнти, ні їхні родичі, не будуть розбуджені нічним спілкуванням з оператором, бажаючим щось уточнити, чи донести інформацію.

Якщо не виходить вчасно виплатити борг, пролонгація позбавить вас від спілкування з колекторами і постійних обдзвонів. Оформити її можна в Особистому кабінеті, сплативши нараховані відсотки.

Популярність компанії SpaceCredit зростає, клієнтів стає все більше. Цьому сприяє простота отримання позик, і безліч інших переваг. Ви зможете переконатися самі, звертаючись за позикою.

up