КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит безробітним студентам в Україні

Прекрасна пора - студентство. Нові знайомства, важливі знання, цікаве проведення часу, насичене дозвілля. Але, як відомо, це пора ще й "голодна". Фінансові труднощі бувають незначними, бувають серйозними. Друзі, як правило, знаходяться в такому ж становищі і навряд чи зможуть матеріально підтримати. Для банків необхідною умовою оформлення кредиту є наявність роботи, поручителів. Як же взяти кредити студентам без роботи в Україні? На допомогу прийде Space-Credit. Тут кредит безробітним студентам пропонується на кращих умовах серед мікрофінансових організацій.

Як безробітному взяти позику?

Щоб отримати гроші, важливо дотримуватися кількох простих правил:

  • Бути повнолітнім громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код;
  • Мати гаджет з виходом в інтернет - всі процедури в SpaceCredit відбуваються онлайн;
  • Мати персональну банківську картку, в разі позитивного рішення, саме туди надійдуть кредитні гроші.

Якщо дотримані умови, викладені вище, можна приступати до процедури реєстрації:

  • Виберіть необхідний розмір позички і термін погашення. Позика видається на період від 1 до 30 днів. Розрахувати суму до повернення допоможе кредитний калькулятор - він покаже суму вже з урахуванням відсотків.
  • Вказати контактний номер телефону, куди прийде СМС з кодом реєстрації. Номер телефону стане логіном для входу на сайт.
  • Після реєстрації особистого кабінету, приступайте до заповнення заявки на отримання позики. У заявці вказується ПІБ, паспортні дані та ідентифікаційний код. Рекомендуємо вказувати достовірну і повну інформацію. Це збільшить шанси позитивної відповіді.
  • Прив'язати картку будь-якого банку України. Важливо мати на рахунку не менше 1 гривні.
  • Відправити запит. Рішення приймається протягом декількох хвилин.

Як бачите оформити кредит студентам не складе труднощів. Процедура не займе більше 15 хвилин часу, а в разі схвалення, гроші моментально надійдуть на вказану картку.

Способи погашення кредиту безробітним студентам

Повернути кошти ви можете будь-яким зручним способом: через особистий кабінет Спейс-Кредіт, мобільний банкінг, платіжні термінали (Ibox, EasyPay і City24), в касі будь-якого українського банку або в банках-партнерах без комісії.

Крім того, кредит для безробітних студентів передбачає можливість продовження. Якщо ви не встигаєте повернути гроші вчасно - підключіть функцію пролонгації в особистому кабінеті. Знадобиться просто оплатити суму відсотків, відповідну терміну продовження, і ви зможете спокійно продовжувати користуватися позиковими засобами.

Що нас відрізняє від всіх інших?

Будь-яка фінансова організація, яка надає послуги кредитування населенню, звертає увагу на безліч критеріїв відповідності. Таких, як робота, місце проживання, рівень доходу і склад сім'ї. На відміну від банків МФО, виносячи рішення про видачу позики, керується іншим алгоритмом, більш простим і зрозумілим. Тому Space-Credit схвалює кредит без досвіду роботи і офіційного працевлаштування.

Крім того, ми пропонуємо лояльні умови та невисокі відсотки. При першому зверненні ви можете взяти гроші від 100 до 6 000 гривень з 50% знижкою. Надалі доступна сума буде тільки збільшуватися і ви станете учасником програми лояльності, яка передбачає постійну знижку на позику.

up