КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит безробітним в Україні

Ситуація, коли раптово потрібні гроші трапляються в житті будь-кого. Звернутися за допомогою можна до знайомих, ризикуючи зіпсувати відносини. Або закласти майно в ломбард, ризикуючи розлучитися з цінною річчю назавжди. Багато українців в таких випадках вдаються до кредитування, однак якщо ви тимчасово без роботи або, наприклад, працюєте на фрілансі, взяти позику навряд чи вийде. Банки вимагають довідку про доходи і часто відмовляють людям, які не зайняті.

Так було до появи мікрофінансових організацій, які надають українцям миттєві позики без зайвих документів.

Отримати кредит для безробітних в МФО простіше простого. Знадобиться лише паспорт, ІПН і банківська картка.

Як взяти кредит безробітному

Процедура оформлення для людей без працевлаштування аналогічна, як і для працюючих громадян. Ви можете зробити це у відділенні або онлайн буквально за 15 хвилин і невідкладно вирішити виниклі складнощі.

Сервіс Space Credit - відмінне рішення, як отримати онлайн кредит тимчасово безробітним громадянам, без довідки про доходи, поручителів і застав. Просто вкажіть необхідну суму, заповніть анкету на сайті, прив'яжіть картку і дочекайтеся відповіді. Після цього підтвердіть кредитний договір і вже через кілька хвилин кошти надійдуть на вказаний рахунок.

У яких організаціях дають швидку позику безробітним на картку?

Банки часто відхиляють запити певних категорій громадян: безробітним, жінкам в декреті, студентам, людям з поганою кредитною історією. Де взяти експрес кредит безробітному в Україні? Мікрофінансові організації можуть підтримати будь-які категорії населення, надавши необхідну суму і висувають до позичальників мінімальні вимоги.

Додайте сюди зручність оформлення (онлайн або по телефону), швидкість розгляду заявки та зарахування грошей. МФО байдуже, на які потреби ви берете позику, ми готові допомогти грошима людині з простроченням, надати кредит непрацюючим.

Який термін і умови погашення для безробітних в SpaceCredit

Термін та умови погашення однакові для всіх. Мінімальна сума - 100 гривень, максимальна - 12000. При першому зверненні доступно до 6000 гривень. При регулярному використанні і виконанні умов угоди сума зростає. Термін оформлення позики складає від 1 до 30 днів.

Клієнти Space Credit можуть повернути гроші раніше. Відсотки нараховуються за час фактичного користування позикою.

Зручно віддавати кредит частинами? Це можливо. Головне, зробіть це в термін, на який оформили позику.

Погасити кредит можна будь-яким зручним для вас способом:

  • в особистому кабінеті SpaceCredit
  • в інтернет-банкінгу
  • в касі будь-якого банку
  • в терміналах самообслуговування

Якщо до цього часу не знаєте, як оформити швидку онлайн позику на картку безробітним, відповідь очевидна. Space Credit допоможе вирішити ваші фінансові проблеми. Навіть якщо у вас немає постійного прибутку або ви працюєте неофіційно, ми готові допомогти впоратися з труднощами.

up