КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Гроші до зарплати онлайн терміново

Затримка виплати заробітної плати - явище нерідке. А щоденні витрати ніхто не відміняв. Де взяти гроші на їжу, проїзд, оплату квитанцій на комунальні послуги та інші речі для повсякденного життя, не відмовляючи сім'ї в найнеобхіднішому? Соромно просити гроші у друзів і знайомих або нести речі в ломбард, але сидіти без засобів - теж не вихід.

Ви напевно чули про сервіси миттєвого кредитування в Україні. Зручний варіант взяти швидкі гроші до зарплати онлайн. Всі сервіси пропонують отримати певну грошову суму під невеликий відсоток на короткий термін. Але умови надання коштів істотно відрізняються.

Де взяти кредит до зарплати і як його повернути?

Популярний сервіс швидкого кредитування SpaceCredit надає позику до зарплати на картку через інтернет на простих і вигідних умовах.

Для отримання грошової суми вам потрібен паспорт, ІПН, банківська картка будь-якого українського банку. Ніяких додаткових документів, довідок про доходи. Без застави і поручителів. Позичити гроші в борг до зарплати терміново ви можете буквально за 15 хвилин.

Повернути позику можете будь-яким зручним способом:

  • в особистому кабінеті на сайті компанії
  • за допомогою інтернет-банкінгу
  • через касу банку
  • за допомогою терміналів самообслуговування

Наші умови і особливості позики до зарплати

Запросити кредит до зарплати в SpaceCredit може будь-який повнолітній українець. Нові клієнти отримують до 6000 грн, при регулярному звернення сума досягає 12000. Термін кредитування становить від 1 до 30 днів.

Важливо відзначити, що новачкам ми пропонуємо найнижчу ставку - 0,01%, а постійних клієнтів чекають знижки та програми лояльності.

Щоб отримати позику грошей до зарплати онлайн терміново знадобиться виконати кілька простих дій:

  • вибрати відповідну суму і період на кредитному калькуляторі і клікнути "Отримати гроші";
  • ввести ваш номер телефону, який стане логіном для входу на сайт і придумати пароль;
  • заповнити просту анкету з зазначенням даних паспорта, ІПН, зайнятості та мети звернення;
  • прикріпити особисту картку, видану будь-яким українським банком.

Готово! Дані проаналізують, і ви отримаєте сповіщення на телефон та електронну пошту, а також побачите статус в особистому кабінеті. При позитивному рішенні слід підписати договір і термінові гроші в позики до зарплати на картку будуть зараховані моментально.

Затримали зарплату? Позичити гроші до зарплати у SpaceCredit не соромно

Звертаючись до нас вам нема чого соромитися. Ми не дзвонимо близьким і на роботу, не передаємо дані третім особам. Ми гарантуємо повну конфіденційність і захищаємо ваші дані на всіх можливих рівнях.

Швидкі позики до зарплати онлайн дозволяють не просити грошей у знайомих і не відчувати незручностей, і при цьому вирішувати фінансові труднощі в два кліка мишкою.

SpaceCredit працює в режимі 24 на 7, навіть у вихідні дні та свята. Тому ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку.

up