КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит непрацюючій людині

Ситуації в житті бувають різні і потреба в грошах може виникнути в будь-який час дня і ночі. Трапляється і таке, що людині ніде попросити допомоги, або у рідних і знайомих немає можливості допомогти. Тоді доводиться шукати інші шляхи вирішення проблеми.

Працююча людина може прийти до керівництва, і попросити позику, або звернутися за позикою в банківські установи. Але є нюанси: підприємство може не займатися видачею позик, а банки вимагають повний пакет документів, і найчастіше - запоруку і поручительство. Коли кошти потрібні терміново, цей варіант не підійде.

Але як взяти кредит непрацюючій людині: безробітному, пенсіонеру або студенту? Ми розповімо, які компанії готові співпрацювати в такій ситуації.

Чи можна взяти кредит непрацюючим, і на яких умовах

Існує безліч сервісів, які дають можливість отримати гроші в кредит непрацюючим онлайн. Це мікрофінансові організації, які зробили процедуру отримання позики швидкою і зручною. Їх перевага в комфорті і швидкості, вони працюють з тими категоріями населення, з якими банки вважають за краще не укладати угоди:

 • це люди пенсійного віку;
 • інваліди;
 • ті, хто не працевлаштований офіційно.

Сьогодні ми хочемо розповісти про компанію, яка з готовністю схвалює позики таким клієнтам - SpaceCredit. Отримуючи гроші тут, ви можете розпоряджатися ними на свій розсуд без звітності перед компанією. Для організації важлива чесність, і своєчасне повернення повної суми за договором, з урахуванням відсотків.

Розглянемо, як отримати кредит для непрацюючих пенсіонерів та інших категорій громадян. Умови отримання позики будуть однаковими, як і кількість документів, необхідних для оформлення.

Позичальник:

 • від 18 років;
 • громадянство України.
 • Що потрібно для отримання позики:
 • наявність паспорта та коду ІПН;
 • діючий номер телефону та адреса електронної пошти;
 • картка будь-якого банку країни, на яку надійдуть кошти.

У процесі реєстрації він підтверджує номер телефону, ввівши цифри з отриманого смс-повідомлення. Банківська картка проходить верифікацію: на ній блокується невелика сума грошей до 1 гривні, і позичальник вводить точну цифру в віконце на сайті. Дізнатися її можна через інтернет-банкінг, або безпосередньо у оператора.

У SpaceCredit високий показник схвалення заявок. Подати повторну заявку можна, коли попередня позика повністю закрита.

Що варто знати тим, хто хоче оформити кредит онлайн:

 • Гроші видаються терміном до 30 днів.
 • Доступна сума - до 6000 гривень при першому зверненні і до 12000 при повторному.
 • Новим користувачам позика видається під 0,01%.

За умови, що перший договір був закритий повністю і без порушення термінів, сума наступної позики зростає. З другого звернення звернення щоденний відсоток зростає, але залишається невеликим: 1,6% на тіло позики. Для постійних користувачів передбачена програма лояльності, акції і дисконтні промокоди на процентну ставку.

Чи можна на цих умовах взяти гроші студенту? Так, при наявності паспорта зазначену суму може взяти будь-який повнолітній громадянин України.

Чому банки не видають кредит непрацюючим?

Якщо МФО працюють з усіма категоріями громадян, і видають кредит безробітним, чому цього не роблять банки? Все просто: довідка про доходи є основним документом, що підтверджує платоспроможність. Такі установи не хочуть ризикувати грошима вкладників.

Більш того, якщо дохід у людини постійний, але низький, а сума йому потрібна велика, з ним не укладуть договір через низьку платоспроможність. МФО ж видає суми, якими може ризикнути. Варто зауважити, що відсоток неповернень невисокий, а натомість зростає кількість постійних клієнтів.

SpaceCredit допоможе непрацюючим своїми фінансами

Попит на мікрокредити привів до того, що кількість МФО постійно зростає. Якщо терміново потрібні гроші, як не помилитися при виборі компанії? Де вигідніше оформити позику? Варто вибирати тих кредиторів, які користуються довірою позичальників: знайти відгуки реальних користувачів, порівняти умови кредитування фірм і обов'язково вивчити угоду сторін.

Так, ви переконаєтеся, що спейскредіт пропонує клієнтам найвигідніші умови.

up