КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит пенсіонерам до 85 років

Незважаючи на те, що люди пенсійного віку мають цілком стабільний прибуток у вигляді пенсії, отримати кредит вийде не у всіх. Це пов'язано в першу чергу з малим розміром пенсійних нарахувань і похилим віком. Для банкірів дана категорія - вкрай ризикована, тому всі кредитори встановлюють вікові обмеження для клієнтів.

Виникає резонне питання - чи можливий кредит для пенсіонерів до 85 років або їм доведеться шукати інші джерела.

Чому банки відмовляють пенсіонерам у кредитах

У національному законодавстві немає прописаних норм про специфічне кредитування літніх людей, але банки-кредитори - структури комерційні, і мають право встановлювати свої правила. Так, банківські структури не фінансують українців, старше 65 років з причин:

  • Низький рівень доходу, який не відповідає вимогам. Іншими словами - погана кредитоспроможність;
  • Власне вік, адже середня тривалість життя становить 75 (у жінок) і 64 (у чоловіків);
  • Відсутність майна або працездатних дітей, тобто відмовляють самотнім людям похилого віку, яким ні на що розраховувати.

З іншого боку, на ринку діють МФО, які більш лояльно ставляться до споживачів. В середньому, бар'єр таких організацій вище - до 70-75 років. Тому позики до 85 років на картку так само складно отримати навіть в лояльних мікрофінансах.

Процес отримання позики пенсіонером до 85 років

Щоб отримати позику пенсіонерам до 85 років, необхідно, щоб зійшлися зірки:

  • Щомісячний дохід;
  • Порука від працюючих родичів (дітей/онуків);
  • Право власності на житло як заставу.

Однак більшість людей похилого віку - пенсіонерів не можуть надати повний набір, тому доводиться шукати інші шляхи. Наприклад, подати заявку в онлайн-МФО куди простіше і швидше:

  • Вибрати потрібну суму і термін на головній сторінці сайту;
  • Заповнити анкету, ввести персональні дані (паспорта та ІПН);
  • Прив'язати банківську карту;
  • Погодитися з умовами.

Space-Credit не відмовляє пенсіонерам

У порівнянні з безліччю інших мікрокредітних організацій, сервіс Space-Credit дає кредит до 70 років без довідок, поручителів і застави. Сам процес оформлення займає 10-15 хв і не вимагає відвідування відділень. З документів - цивільний паспорт і податковий номер.

Позику онлайн можуть оформити не тільки літні люди на повному державному утриманні, а й студенти, безробітні, із зіпсованою кредитною історією і відкритими простроченням. Оскільки у Спейс-кредит мінімальні вимоги, статистика позитивних відповідей приємно дивує - схвалюють 9/10 онлайн-запитів.

up