КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит онлайн за паспортом

Оформити кредит онлайн по паспорту - надійний і швидкий спосіб впорається з фінансовими труднощами. Незапланований ремонт квартири, автомобіля, покупка побутової техніки, телефону, не вистачило грошей до зарплати, непередбачені витрати на лікування - причини взяти швидкий кредит за паспортом можуть бути різними. Це практично і вигідно. Ви економите нерви і час, натомість отримуючи якісний сервіс і суму від 100 до 12000 гривень на картку.

Чи можна взяти кредит за паспортом?

Скориставшись пропозицією сервісу SpaceCredit отримати експрес кредит за паспортом просто і швидко. Крім паспорта знадобиться тільки ІПН, банківська картка і доступ в інтернет. Звичайно, це дрібниці в порівнянні з тим переліком документів, які можуть зажадати в будь-якому українському банку.

Ми працюємо виключно в онлайн-режимі і видаємо гроші за даними документів, які ви надаєте. Серед інформації, яку потрібно вказати - місце реєстрації. Зверніть увагу, кредит з тимчасовою пропискою ви можете отримати на стандартних умовах. При цьому, взяти кредит без прописки буде проблематично, і краще дочекатися її оформлення.

У деяких випадках спейскредіт видає кредит за ксерокопією паспорта або його фотографії. Прикріпити картинку ксерокса можна в Особистому кабінеті при оформленні запиту. Це допоможе отримати схвалення.

Як оформити кредит за паспортом онлайн

Процедура швидка і займає не більше 15 хвилин вашого часу. Ми підготували покрокову інструкцію про те, як пройти реєстрацію на сайті:

  • За допомогою кредитного калькулятора визначте термін позики і суму, яку хочете;
  • Натискаєте кнопку "Отримати гроші";
  • Вносьте свій номер телефону і придумуєте пароль для входу в особистий кабінет;
  • Заповнюєте анкету. Тут важливо вказувати максимально повну і правдиву інформацію, інакше взяти гроші в кредит по копії паспорта не вийде;
  • Завершальний етап - прив'язка банківської картки. Необхідно прикріплювати тільки особисту картку, видану будь-яким банком України.

Після схвалення заявки підтвердження прийде на email і телефон, а також з'явиться статус в Особистому кабінеті. Тоді можна підтвердити договір і вже через лічені секунди гроші будуть зараховані на картку.

Переваги сервісу SpaceCredit

В основі роботи SpaceCredit - максимальна функціональність і клієнтоорієнтованість. Наші переваги:

  • Процедура оформлення проходить в онлайн-режимі, а це значить, що клієнти заощаджують час і отримують лояльні процентні ставки на позики.
  • Щоб оформити терміново кредит тільки за паспортом онлайн необхідний мінімальний пакет документів і подати його можна прямо з дому.
  • Без прихованих комісій - суму і терміни клієнти вибирають самостійно. При цьому можуть гасити кредит частинами, знижуючи таким чином процентну ставку.
  • Ми гарантуємо чесність, порядність і повний захист ваших персональних даних.
  • Дорожимо кожним, хто звертається, постійно вдосконалюючи програми лояльності, пропонуючи бонуси, знижки та щотижневі розіграші за кешбек-програмою.

Ми прагнемо створити максимально вигідні умови для клієнтів і завжди йдемо назустріч у складних ситуаціях.

up