КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит з простроченням

Мікрокредитування в Україні досить затребувана послуга. Українці знайомі з поняттям позичок до зарплати, і більшість людей знає, куди варто звернутися, щоб їх отримати. Такі операції проводять МФО - мікрокредітні організації, основна діяльність яких мікрокредитування приватних осіб. Отримані кошти дозволено використовувати для будь-яких цілей - від покупок до погашення існуючих зобов'язань, звіт за видатками не знадобиться.

Якщо знайшлася можливість взяти кредит з відкритим простроченням, швидко настає час повернення. Коли суми в повному розмірі на руках немає, виходить прострочений платіж, і порушуються договірні умови. Несвоєчасні виплати і незакриті кредити - фактори, що стануть перешкодою при отриманні повторних позик.

Як отримати кредит з простроченням

Чи можна знайти способи оформити позику онлайн на картку з поточними простроченнями і куди звертатися? Переглядаючи кредитну історію, банки оцінюють подібних клієнтів, як неблагонадійних. Отримати гроші там не вдасться. Допомогти зможе МФО, де не так педантично ставляться до КІ, працюють з тими категоріями громадян, з яким банки не співпрацюють, або роблять це неохоче. До таких відносяться:

  • студенти;
  • інваліди;
  • пенсіонери;
  • безробітні.

Низька платоспроможність і відсутність роботи є факторами, що не дозволяють стати клієнтом банківській установі, навіть без незакритих фінансових зобов'язань. При цьому, знайти позику без відмови з великими простроченням в МФО абсолютно реально.

Переваги звернення в такі організації: вимоги для позичальників рівні, відсотки за користування грошима однакові для всіх, як і інші умови:

  • Розмір першої позики - до 6000 гривень. У різних організацій цифра може відрізнятися.
  • Термін користування грошима - 30 днів.
  • В подальшому при укладанні договорів збільшується доступна сума кредитування.
  • Нові користувачі можуть отримати терміновий кредит з відкритими простроченням за мінімальною ставкою - 0,01%.

Чому виникає прострочення по кредиту і як його уникнути?

Звичайно, взяти кредит на картку з простроченням складніше: будь-яка фінансова компанія хоче отримувати прибуток, а не втрачати гроші. Але такі ситуації можуть виникнути навіть у випадку, коли позичальник вчасно оплачує заборгованості. Наприклад, оплатив через касу банку або термінал потрібну суму в останній день оплати. Платіж йде кілька днів, оплата вважається несвоєчасною. Людина може думати, що все погашено повністю, а насправді залишається кредит із заборгованістю. Часто про його існування дізнаються при спробі оформити інший договір. Але ніхто не виключає, що прострочені платежі можуть утворитися з багатьох інших причин: відсутність коштів для повернення боргу, форс-мажор і інші обставини.

Щоб уникнути подібних ситуацій, і не шукати компанії, які дають кредит боржникам з поточними простроченням, краще перед підписанням документів прорахувати, чи зможете ви повернути борг вчасно, в повному обсязі.

Крім того, уважно переглянути всі умови повернення позик, вибрати найбільш підходящі. Наприклад, в SpaceCredit - кошти до оплати зараховуються тим днем, коли здійснений платіж. Також, клієнти можуть оплатити заборгованість протягом трьох днів без освіти несплат і отримання штрафів.

Ще варіант: виплативши суму відсотків, продовжити кредит, без штрафів і відображенні в КІ.

Чи правда, що SpaceCredit дають позику навіть боржникам з великими простроченням

Якщо ці рекомендації ви читаєте після того, як у вас утворилася тривала несплата, значить, вам потрібно взяти позику з простроченням. Серед багатьох МФО людині, незнайомій з системою кредитування, вибирати складно. Потрібно знайти того кредитора, який пропонує максимально вигідні умови, і якому довіряють.

SpaceCredit - такий учасник фінансового ринку. Тут ви можете оформити позику в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні. У SpaceCredit ви можете отримати позику з відкритими простроченням миттєво, як тільки вона знадобилася, без стомлюючого очікування і довгих перевірок.

up