КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Кредит онлайн з простроченою заборгованістю в Україні

Заборгованість за позикою - дуже поширена проблема, яка кидає тінь на всю кредитну історію. Більшість банків не цікавлять справжні причини боргів, але ж життєві обставини далеко не завжди складаються так, як нам би хотілося. У той момент, коли здається, що виходу з ями боргів немає - ви можете розраховувати на SpaceCredit - український сервіс онлайн-кредитування, який видає матеріальну допомогу, попри кредит із заборгованістю

Що робити, якщо є прострочена заборгованість за позикою?

Якщо виникає серйозна проблема, пов'язана з тим, що необхідність погашати вже наявну грошову суму є, а коштів для погашення - немає. SpaceCredit пропонує скористатися кредитними коштами онлайн з простроченою заборгованістю в Україні. У вас з'явиться унікальна можливість погасити борги і поліпшити кредитну історію.

Як взяти кредит із заборгованістю?

Для того, щоб швидко отримати гроші, необхідно зробити кілька простих кроків:

- Вибрати суму і термін позики на калькуляторі, який знаходиться на головній сторінці сайту.

- Натиснути на кнопку «Отримати гроші»

- Ввести номер телефону

- Зареєструватися і прив'язати особисту банківську карту, щоб взяти кредит з великою наявної заборгованістю

- Почекати рішення і підтвердити договір

- І, звичайно ж, отримати гроші на банківську карту.

Нагадуємо, SpaceCredit - компанія, яка займається онлайн-кредитуванням, всі процедури: від заявки до поповнення банківської карти - проходять онлайн, а це значно спрощує отримання коштів.

Які наші переваги?

По-перше, SpaceCredit є однією з кращих і надійних компаній в Україні. По-друге, сервіс функціонує повністю онлайн, без довгих черг і «очних ставок» з співробітниками банку. Наш сервіс дозволяє взяти кредит з простроченням, незалежно від розміру ваших боргів і життєвих обставин. Менеджери працюють оперативно, так що рішення по позиці буде негайним. У нас дуже привабливі умови:

- Мінімальний термін - 1 день, а максимальний - 30 днів, без прихованих і таємних маніпуляцій з платежами.

- Максимально можливий розмір першого онлайн-позики - 6 000 гривень. У разі вашого регулярного звернення в нашу компанію, сума може досягати 12 000 гривень!

- Ми пропонуємо низьку процентну ставку - перший займ завжди під 0,01%, повторний - під 1,6%.

- Також ми дбаємо про наших клієнтів і їх засобах, і саме тому, починаючи з другого кредиту, діють акції і програма лояльності, яка дозволяє знизити процентну ставку в SpaceCredit.

Отримати кредит онлайн в SpaceCredit - досить просто, навіть з огляду на несвоєчасне погашення боргу і неідеальну кредитною історію. Не буває безвихідних ситуацій, і SpaceCedit з радістю прийде на допомогу.

up