КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика онлайн на банківську картку

Кредитний сектор в Україні швидко розвивається, з'являється велика кількість організацій, які працюють з населенням, видаючи мікропозики з маленьким відсотком. Велика частина компаній, які приходять на ринок, видають мікропозики без перевірки кредитної історії, автоматизуючи процеси отримання коштів. Вони зменшують ставки, продовжують терміни і збільшують ліміти.

Такі умови дозволяють українцям, яким реально потрібна фінансова допомога, отримати її негайно. Наприклад, позичальники, які оплачують іпотеку, цілком можуть взяти мікропозику на банківську картку в Україні, щоб зробити невелику покупку, або дотягнути до зарплати.

Чим мікрокредит відрізняється від звичайного кредиту?

Форм кредитування в країні багато. Найбільшим попитом користується можливість оформити моментальну мікропозику онлайн на банківську картку. Це зрозуміло, оскільки послуга має безліч переваг:

 • Доступність. Такі компанії працюють через інтернет в режимі 24 на 7 і дозволяють подати запит не виходячи з дому.
 • Мінімум бюрократії. Щоб подати заявку і взяти термінову мікропозику на картку онлайн через інтернет, не потрібно збирати безліч документів. Потрібні тільки паспорт і код ІПН, які є у всіх повнолітніх громадян.
 • Висока швидкість. Реєстрація на сайті, заповнення заявки і її розгляд займає не більше півгодини.
 • Максимальний показник схвалення. Шанс отримати позитивне рішення майже стовідсотковий, в той час як банки відхиляють приблизно п'яту частину запитів.

Взяти мікропозику онлайн на картку терміново доступно:

 • З простроченням
 • З поганою кредитною історією
 • Цілодобово
 • Без відсотків
 • Без перевірок
 • Без поручителів

З простроченням

Навіть коли є незакриті фінансові зобов'язання, МФО не відмовить. Звичайно, якщо прострочених позик багато і суми великі, ймовірність знижується. Але з незакритими поточними кредитами звертатися в МФО можна.

З поганою кредитною історією

Мікрофінансові організації готові йти назустріч позичальникам. Автоматична обробка заявок дозволяє більшості тих, з ким банки співпрацювати відмовляються, знайти допомогу тут. Отримати мікропозику онлайн на банківський рахунок не зможуть лише шахраї і ті, хто надає про себе неправдиві дані, підробляє документи.

Цілодобово

Зазвичай МФО працюють цілодобово, дозволяючи швидко отримати допомогу і вдень, і вночі. З огляду на, що ломбарди, банки та інші фінансові установи закриваються о шостій вечора, це єдина можливість знайти швидку позику вночі.

Без відсотків

Нові користувачі отримують вигідні пропозиції, їм часто дозволяють взяти миттєву мікропозику на картку без відсотків.

Без перевірок

МФО не звертається за уточненням за місцем роботи заявників, до знайомих і рідних. Гроші видаються при мінімальній кількості перевірок.

Без поручителів

У потенційних клієнтів не попросять привести поручителів або оформити заставу на майно.

Як отримати мікропозику через інтернет?

Щоб взяти мікрокредит онлайн на картку, необхідно пройти реєстрацію на сайті обраної фірми. Це робиться один раз, в наступний можна просто увійти на сайт, вказавши пароль і логін. В особистому кабінеті заповнюється заявка, там можна відстежити стан позики, внести платежі, скористатися вигідними пропозиціями і акціями.

Заповнення даних просте, не займає більше п'ятнадцяти хвилин. Компанії гарантують конфіденційність, доступ до особистих даних має обмежене число співробітників.

Щоб відкрити особистий кабінет, необхідно мати:

 • український паспорт і код ІПН, часто просять скановані копії;
 • діючий номер телефону для зв'язку;
 • реальну електронну адресу;
 • особисту картку будь-якого банку країни, у якої не закінчився термін дії;
 • сучасний гаджет і доступ до мережі інтернет.

Чому можуть відмовити в мікрокредит

Щоб не втратити можливість отримати мікрокредит швидко без відмови, скористайтеся такими порадами:

 • Вносьте тільки достовірні дані щодо свого соціального статусу, розміру доходів, наявності непогашених боргів.
 • Не приховуйте відомості про склад сім'ї, і заповнюйте якомога повніше всі поля в анкеті.
 • Перед відправкою ще раз уважно прочитайте все, виправте допущені помилки. Невеликі помарки і помилки найчастіше є причинами відмов.

Важливо: анкети перевіряються автоматично, з використанням певних програм. Якщо виявляються помилки або розбіжності з кредитною історією, відомості сприймаються як помилкові, позичальники отримують відмову у видачі грошей.

Швидко і вигідно отримати мікропозику на картку допоможе SpaceCredit

Якщо ситуація така, що вам необхідно знайти гроші терміново, спейскредіт - відмінний варіант подолати фінансові труднощі. Пройдіть швидку реєстрацію, внесіть всі дані: онлайн заявка на мікрокредит розглядається дуже швидко. Звертаючись в SpaceCredit ви отримаєте гроші на картку вже через 15 хвилин, в будь-який час доби, навіть у вихідні.

Для новачків є бонус: безвідсоткова позика під 0,01%. Ви зможете знайти кошти, яких бракує, і заощадити. А постійним клієнтам регулярно пропонуються знижки та акції.

up