КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика цілодобово онлайн на карту в Україні

Уявіть незручну ситуацію, коли ви в ресторані / барі / клубі раптово виявили, що безумовно не вистачає грошей, щоб оплатити рахунок. Або вночі терміново знадобилося в лікарню, а до зарплати тиждень. Окремо ситуацію може ускладнити час, якщо вже давно за північ, рідним і друзям не подзвонити. Space-credit точно знає, як вам допомогти. Ми компанія, яка дозволяє взяти терміново мікропозику цілодобово без відмови.

Цілодобові мікрокредити. Як це працює?

У банків строго регламентоване робочий час. Вони можуть видати гроші в встановлені часові проміжки. З іншого боку, велика ймовірність відмови банківських заявок. У цьому випадку на допомогу приходять мікрофінансові організації, які здійснюють важливу фінансову місію - цілодобову допомогу українцям на будь-які потреби. Однак зараз на території України існує багато МФО, які пропонують різні послуги та умови. Щоб не потрапити на супер-високі відсотки, приховані платежі і просто на шахраїв, довіртеся нам. Space-credit видає терміновий позику на лояльних умовах, з низькою процентною ставкою. Ви вибираєте необхідну суму і терміни погашення на кредитному калькуляторі, оформляєте заявку на отримання коштів миттєво, а після схвалення отримуєте швидкий кредит в будь-який час дня і ночі, у вихідні та святкові дні. Вся процедура відбувається онлайн, вам потрібен просто доступ в інтернет.

Хто може взяти мікропозику 24/7?

Будь-який повнолітній громадянин України з паспортом та ідентифікаційним кодом може взяти мікропозик цілодобово онлайн на карту в Україні. Клієнтоорієнтованість - наша основна перевага. Ми допомагаємо вирішити фінансові проблеми:

  • Студентам
  • Безробітним
  • Мамам в декреті
  • фрілансерів
  • Пенсіонерам

Як підвищити ймовірність отримання мікропозику?

Ми не вимагаємо величезного портфеля документів, довідки про доходи, виписку з податкової або з місця роботи. Нам важливо, щоб ви розділяли цінності про чесність, надійність і порядність. Незважаючи на лояльність, ми перевіряємо кредитні історії потенційних позичальників, так що ймовірність схвалення позики буде вище, якщо у вас немає великої кількості прострочень. Тобто раніше ви виконували умови фінансового договору сумлінно і своєчасно. Щоб оформити позику у нас, вам необхідно:

  1. Вибрати суму і термін, за який ви зможете погасити мікрокредит.
  2. Зареєструвати персональний кабінет.
  3. Заповнити заявку на отримання фінансів (важливий момент: чим докладніше і правдивіше інформацію про себе ви надасте, тим вище буде ймовірність схвалення позики).
  4. Прив'язати персональну карту будь-якого банку.
  5. Дочекатися схвалення заявки і отримати гроші за 20 хвилин.

Ми працюємо повністю онлайн, так що в сервіс можна звертатися в будь-який зручний для вас час.

up