КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика без прописки в паспорті

Часто доводиться спостерігати за тим, як людям відмовляють у допомозі у зв'язку з місцем їх проживання. Ситуації бувають різні, і люди потребують допомоги незалежно від того, де вони прописані. Особисті обставини і суб'єктивні причини, як правило, не цікавлять потенційних кредиторів. Але якщо ви перебуваєте в такому положенні - вихід є. Space-Сredit допоможе отримати мікропозику без прописки в паспорті, щоб ви змогли здійснити задумане.

Що потрібно для отримання мікрокредиту без прописки

 Сервіс функціонує повністю онлайн і щоб отримати позику на картку, вам необхідно виконати буквально кілька простих дій:

  1. Переконайтеся, що паспорт і ІПН у вас під рукою;
  2. Виберіть суму і термін позики на кредитному калькуляторі і натисніть кнопку «Отримати гроші»;
  3. Введіть номер телефону - він стане логіном для входу на сайт, і придумайте пароль;
  4. Далі слід заповнити просту анкету і прив'язати особисту банківську картку;
  5. Почекати рішення по кредиту і підтвердити договір. Гроші на карту надійдуть миттєво після схвалення заявки.

У нас немає прихованих умов і додаткових комісій, ми працюємо чесно і відкрито відповідно до українського законодавства та договору позики.

На яких умовах видають кредит без реєстрації

Space-Credit - досить молода компанія серед мікрофінансових організацій, але нам довіряє безліч українців, а все тому, що у нас максимально лояльні умови отримання мікропозик. Основне правило - наявність паспорта України та коду-ІПН, вам не доведеться надсилати скан-копію або фото сторінки реєстрації. Досить вказати в анкеті місце проживання і кредит без прописки буде доступний на стандартних умовах.

Пропонуємо такі можливості:

  • Мінімальний термін кредиту - 1 день, максимальний - 30 днів.
  • Доступна сума при першому зверненні - 6 000 гривень. При регулярному користуванні сервісом може досягати 12 000. Це дозволить вирішити будь-які фінансові проблеми.
  • Пропонуємо низьку процентну ставку - перша позика - 0,8%, повторна - 1,6%. У нас одні з найнижчих відсотків серед МФО.
  • Як додатковий бонус відзначимо регулярні знижки, акції і промокодом для постійних клієнтів.

Що нас відрізняє від інших МФО?

Наша організація молода, але вже встигла завоювати серця багатьох клієнтів. Вважаємо, справа в чесності і порядності. Ми дорожимо репутацією і не намагаємося взяти з людей, які звертаються, більше. Умови отримання мікрокредиту без реєстрації і прописки позбавлені прихованих комісій, надбавок і доплат. Підтвердження прописки в паспорті не є головним критерієм, щоб схвалити заявку. Для того, щоб отримати фінансову допомогу знадобиться мінімальний пакет документів і буквально 15 хвилин часу.

up