КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика без перевірки кредитної історії

Людям, які допускали в минулому прострочення по кредитах, досить складно отримати нову позику через зіпсовану кредитну історію (далі КП). Більшість банківських структур не зв'язуються з позичальниками, чия КІ зіпсована. Однак не все так сумно, і для таких користувачів відкриваються нові можливості в рамках мікрофінансових організацій - МФО.

Їх клієнтоорієнтованість відкриває двері навіть перед тими, у кого були (або є) проблеми з іншими кредиторами. А секрет такого підходу проста - кредитний скоринг МФО дозволяє якісно проаналізувати дані заявника, не перевіряючи ретельно його КІ.

Тепер розберемося більш детально, де і як швидко взяти мікрокредит без перевірки кредитної історії в Україні.

Процес отримання мікрокредиту без перевірки КІ

Для отримання коштів необхідно здійснити ряд нескладних дій:

  • Вибрати потрібну суму і термін погашення;
  • Заповнити поля анкети;
  • Ввести дані громадянського паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Верифікувати персональну банківську карту (картка може бути видана будь-яким українським банком). Також немає різниці в її призначенні - кредитка або дебетова.

Весь процес займає приблизно 15 хв, в тому числі заповнення заявки, очікування відповіді і перерахування грошей на рахунок.

На яку суму можна оформити мікропозику без перевірки КІ?

У сервісі онлайн-кредитування Space-Credit кожен повнолітній українець може взяти мікропозику без перевірки кредитної історії онлайн на вкрай вигідних умовах. Так, нові користувачі можуть розраховувати на суму до 6000 грн. При цьому ознайомлювальний позику видається під 0,01%, що дозволяє скористатися даним сервісом безкоштовно.

Для постійних клієнтів доступна сума збільшується до 12000 гривень, але на цьому бонуси не закінчуються. Повторні звернення переводять користувачів в статус учасників програми лояльності, яка відкриває додаткові можливості: автоматичне підтвердження, обов'язкові знижки на продукт, спеціальні акційні пропозиції.

Таким чином, залишатися клієнтом компанії вигідно, адже це не тільки підвищує допустиму суму позики, а й відкриває додаткові користувальницькі можливості.

Які терміни даються на погашення мікропозики?

Зазвичай позичальник самостійно вибирає період погашення заборгованості, що є безумовним підтвердженням демократичності компанії. У Спейс-кредит можна вибрати період від 1 до 30 календарних днів.

Якщо в призначений день щось завадило внести платіж по позиці, можна скористатися:

  • Безкоштовної триденної відстрочкою, яка не обкладається штрафами і підвищеними відсотками;
  • Пролонгацією кредиту. Ця функція означає продовження терміну дії договору. Для реалізації необхідно сплатити відсотки за минулий період. Дана послуга безкоштовна, її можна повторювати неодноразово.

Таким чином, ми бачимо, що компанія Space-Credit піклується про своїх позичальників і впроваджує опції, спрямовані на комфорт і зручність.

up