КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика без дзвінків в Україні

Зазвичай, підписуючи угоду з мікрокредітной компанією, позичальникові доведеться поспілкуватися по телефону з співробітником, адже це:

  • Черговий етап у встановленні особи;
  • Спосіб уточнити незрозумілі моменти безпосередньо у заявника.

Але все частіше користувачі стали шукати онлайн-сервіси, що надають мікрокредити без дзвінків. Одним з таких є сервіс Space-Credit, в якому повнолітні українці можуть оформити позику онлайн цілодобово без обов'язкової зв'язку з операторами, тому що навігація по сайту і інформація на ньому проста і зрозуміла.

Як отримати мікропозику без дзвінка

Щоб отримати мікропозику без дзвінків, необхідно:

  • На головній сторінці вибрати бажану суму і терміни погашення заборгованості. Система моментально прораховує розмір комісії та суми до повернення і виводить цифри на екрані для ознайомлення;
  • Заповнити анкету, ввести персональні дані особи (ПІБ, серію / номер внутрішнього паспорта, ІПН);
  • Верифікувати персональну банківську карту, ввести її номер, термін придатності і CVV-код;
  • Після підтвердження погодитися з умовами, підписати договір.

Цей нескладний набір дій займає близько 10-15 хв і не змушує кудись приїжджати - досить зайти в інтернет з комп'ютера або смартфона.

Як підвищити шанс отримання мікрокредиту без дзвінка

Є різні чинники, що провокують відмови кредиторів. Тому варто ознайомитися з факторами, що впливають на позитивну відповідь. Щоб взяти мікропозику гарантовано і без проблем, необхідні:

  • Платоспроможність потенційних клієнтів. Необхідно вказати всі джерела доходів (зарплату, стипендію, пенсію);
  • Прозорість. Не варто вказувати неактуальні дані, адже система все одно виявить невідповідності;
  • Обсяг позикових фінансів. При невеликих доходах отримати величезну суму швидше за все не вийде. Якщо потрібно багато, можна розбити на частини і оформити в декількох МФО, адже мікропозики видаються практично без обмежень.

Space-Credit підтверджує мікрокредити без дзвінків

На відміну від безлічі інтернет-МФО, Space-Credit здійснює комунікації за допомогою СМС-повідомлень і листів на електронну пошту. У виняткових випадках з користувачем може зв'язатися менеджер, щоб уточнити деякі деталі - це допоможе отримати схвалення заявки. Ми не дзвонимо близьким і на роботу і гарантуємо, що ваші родичі не будуть потривожені раптовими дзвінками, уточненнями, роз'ясненнями.

Для підключення додаткових послуг також не потрібно набирати номер колл-центру - можна просто замовити опцію в пару кліків в особистому кабінеті.

Це не єдина перевага Спейс-Кредит. Кредит без дзвінків видається на вихідних умовах з кожним разом доступна сума позики збільшується.

up