КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика безробітним онлайн на картку

Для того, щоб якісно і безтурботно жити в сучасному світі, гроші потрібні постійно. На жаль, іноді з фінансами виникають серйозні проблеми. У кого є робота, можна вирішити проблеми, попросивши аванс, або звернутися в банк. Але що робити тим, у кого немає офіційної роботи? З огляду на, що банки відмовляють і працюючим людям, це не найвдаліший варіант вирішення тимчасових фінансових труднощів. Знайомі та рідні не завжди можуть надати матеріальну допомогу. Але ми точно знаємо, що мікропозика на картку безробітним допоможе отримати Space-Credit. Ми - мікрофінансових організація, що надає послуги онлайн-кредитування по всій Україні.

Як підвищити шанс отримання мікрокредиту безробітному

Коли банки не дають кредит безробітним, через відсутність гарантій виплат у людей без офіційного доходу, на виручку приходить віяння останнього десятиліття - МФО. Як правило, при оформленні позики через банк, клієнт стикається з необхідністю надати величезний пакет документів, серед яких довідка про доходи, характеристика з місця роботи, довідка про працевлаштування. У Space-Credit паперів не потрібно, процес схвалення заявки по кредиту заснований на інших умовах. Щоб взяти мікропозик безробітним онлайн, важливо мати під рукою паспорт громадянина України, ІПН, бути повнолітнім, користуватися інтернетом, мобільним телефоном, мати персональну банківську картку. Щоб підвищити шанси на мікрокредит для безробітних рекомендуємо дотримуватися простих правил: чи не фальсифікувати персональні дані, які вказуються при оформленні онлайн-заявки, розумно розраховувати суму і термін погашення кредитних коштів, заповнювати всі необхідні поля анкети. Важливо використовувати тільки особисту банківську картку, компанія не перераховує гроші на рахунок третім особам.

Яка максимальна сума і як погасити позику?

Кредит без стажу роботи видається на стандартних умовах - терміном від 1 до 30 календарних днів. При першому зверненні в компанію розмір фінансів становитиме до 6 000 гривень з 50% знижкою. При регулярному зверненні в сервіс максимальна сума зросте. Мінімальна сума стартує з 100 гривень. Розрахувати суму до повернення легко на кредитному калькуляторі. Так, ви відразу будете знати, скільки потрібно повернути і попередньо розрахуєте свої можливості.

Якщо вам не вдається погасити позику вчасно, ви в праві скористатися послугою пролонгації, щоб продовжити час виплати.

Погашення позикових коштів в компанії є декількома способами в будь-який час доби, адже ми працюємо без перерв і вихідних. Варіанти погашення:

  • в особистому кабінеті онлайн, прямо не виходячи з дому;
  • в інтернет-банкінгу свого банку;
  • платіжні термінали (Ibox, EasyPay і City24);
  • в касі будь-якого українського банку за реквізитами.

Чому Space-Credit видає мікрокредити безробітним

Ми вважаємо, що фінансова допомога може знадобитися кожному, лояльно ставимося до клієнтів. Чи не вимагаємо довідки про доходи, поручителя або застави. При видачі позики автоматизована система аналізує безлічі показників і наявність офіційної роботи не є головним з них. Іноді мікрокредит безробітним - це єдиний вихід зі скрутної фінансової ситуації, і ми хочемо щоб українці знали, що на Спейс-Кредіт можна розраховувати.up