КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика до зарплати онлайн через інтернет

Знайома ситуація: в холодильнику порожньо, в гаманці грошей немає, на картці - теж, а до зарплати ще тиждень? Або в довгоочікуваний день подзвонив начальник і сказав, що виплати затримуються на невизначений термін. Життя - непередбачувана штука, і подібне може виникати у багатьох людей. Як не розгубити друзів, займаючи «до зарплати» з голодними очима? Можна взяти мікропозику онлайн до зарплати через інтернет в Space-Credit! Наша організація, порівняно нова серед МФО, вже встигла завоювати довіру багатьох українців. Умови, за якими ви можете отримати позику, гранично прозорі, ви не будете переплачувати прихованих комісій і надбавок.

Умови отримання мікрокредиту до зарплати

Ми орієнтовані на потреби клієнтів, наші умови приємно здивують. У Space-Credit можна отримати позику на цілі:

  • Подорожі
  • Свята
  • Ліки
  • Товари краси і здоров'я
  • Оплата рахунків
  • Комуналка
  • І навіть виконання мрії

Щоб отримати кредит до зарплати вам необхідно відповідати простим умовам:

  1. Бути громадянином України від 18 до 70 років;
  2. Мати паспорт і ідентифікаційний код;
  3. Мати діючий мобільний номер телефону і персональну банківську картку.

Для підвищення шансів на успішне схвалення позики рекомендуємо вказувати достовірну і повну особисту інформацію. Звертаючись в нашу МФО, не потрібно стояти в черзі банків, не потрібно представляти характеристику з місця роботи, довідку про доходи, залучати поручителів. Наш сервіс працює повністю онлайн, що дозволить вам швидко отримати мікрокредит до зарплати на карту в будь-який зручний час.

Суми і терміни мікропозики до зарплати

У Space-Credit можна оформити позику під найнижчий відсоток на суму від 100 гривень. При першому зверненні максимальний розмір складе 6 000 гривень, при повторних заявках - до 12 000 гривень. Ще один бонус: постійним клієнтам існують спеціальні пропозиції, акції та дисконтні промокодом. Терміни приємно здивують. Ви можете оформити матеріальну допомогу на термін від 1 дня до 30 календарних днів. На кредитному калькуляторі, розташованому на сайті, можна розрахувати найбільш прийнятне співвідношення суми і терміну погашення боргу. Такі умови дозволяють налагодити взаємовигідне співробітництво мікрофінансової організації і потенційного клієнта.

Сервіс працює 24\7 без перерв, вихідних і свят. У Спейс-Кредіт ви можете розраховувати на фінансову підтримку відразу, як тільки вона знадобилася.

up