КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика миттєво на картку онлайн

Буває, терміново потрібні гроші, а у рідних і близьких немає можливості допомогти. У банк не звернешся - немає часу ні на чергу, ні на збір документів. Крім того, велика ймовірність відмови. Здавалося б, на допомогу може прийти інтернет, є багато оголошень різних кредитних компаній. Стикаючись з оформленням позику, виникає багато прихованих платежів, існує небезпека потрапити на шахраїв. Що робити в такій ситуації? Відповідь проста: зверніться в перевірену і надійну компанію Space-Credit. Це організація, що дозволяє взяти мікропозику миттєво без відмови на картку. Нам довіряє безліч українців. Працюємо онлайн, маємо хорошу репутацію серед МФО. І якщо необхідно взяти миттєвий мікрокредит онлайн - ви потрапили за адресою.

Що потрібно для отримання миттєвого мікрокредиту?

Щоб отримати швидкий кредит, необхідно пройти просту процедуру реєстрації:

  1. Вибрати на кредитному калькуляторі суму і термін погашення.
  2. Ввести номер мобільного телефону, куди прийде СМС з кодом для реєстрації. Таким чином, номер телефону стане логіном входу на сайт.
  3. Заповнити онлайн-заявку, де обов'язково вказати персональні дані, такі як: паспорт громадянина України, ідентифікаційний код, прізвище, ім'я та по батькові. Звертаємо вашу увагу, що більш повна і достовірна інформація - запорука успішного схвалення запиту.
  4. Прив'язати персональну картку будь-якого банку України з залишком не менше 1 гривні. Карту потрібно вказувати особисту.
  5. Надіслати заявку на розгляд і почекати. У разі позитивного рішення, позика онлайн надійде на рахунок протягом короткого часу.

Як бачите, це просто і не займе багато часу.

У нас ви можете взяти миттєвий мікрокредит:

- без довідки про доходи

- без відсотків

- з 18 років

- без дзвінків

- з поганою кредитною історією

Ми однаково лояльні до всіх користувачів і співпрацюємо з тими категоріями громадян, яким банки відмовляють.

Переваги роботи з Space-Credit

Space-Credit - порівняно молода мікрофінансових організація, хоча вже встигла полюбитися багатьом, нам довіряють українці. Справа у відкритій політиці організації та орієнтації на потреби клієнта. Щоб оформити моментальний кредит, вам не потрібно витрачати багато часу і зусиль, достатньо наявності гаджета з виходом в інтернет і 20 хвилин вільного часу. Ми видаємо від 100 до 6 000 гривень для нових користувачів і до 12 000 гривень постійним клієнтам під найнижчі відсотки серед МФО. Погасити миттєві мікропозики так само просто: банківською карткою на сайті, через платіжний термінал, касу банку або інтернет-банкінг.

Ми працюємо цілодобово, і в будь-який час доби готові прийти на допомогу.

 

up