КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика на картку без відмови в Україні

Трапляються ситуації, що вимагають негайних матеріальних витрат. Якщо терміново знадобилася певна сума, а в банку відмовили, можна оформити мікрокредит без відмови онлайн. Space-Credit - молода і перспективна організація, видає швидкі позики в лічені хвилини. Наші переваги в порівнянні з банками істотні. З огляду на, що Space-Credit працює повністю онлайн, зможете взяти мікропозику без відмови на банківську картку з будь-якої точки України. Ми працюємо 24 \ 7, без вихідних і свят і в будь-який час готові надати фінансову допомогу.

Що потрібно, щоб оформити мікрокредит без відмови

Подати заявку на мікропозику на картку без відмови в Україні займе не більше 15 хвилин і вам навіть не доведеться виходити з дому. Механізм такий:

  1. На головній сторінці сайту розташований кредитний калькулятор, щоб вибрати термін повернення коштів і розмір позички. Калькулятор покаже підсумкову суму до виплати, вже з урахуванням відсотків. Все прозоро і відкрито.
  2. Натиснути кнопку "Отримати гроші" і ввести особистий номер мобільного. На телефон прийде смс з кодом, необхідний для реєстрації.
  3. У вас з'явиться особистий кабінет користувача, де ви зможете відслідковувати історію платежів і позик.
  4. Далі необхідно заповнити анкету з зазначенням особистих даних - ПІБ, паспортні дані та ідентифікаційний код. До цього кроку потрібно поставитися уважно. Щоб отримати мікрокредит без відмови, радимо максимально точно і чесно вказувати персональні дані і кілька разів перевірити ще раз перед відправкою запиту.
  5. Останній крок - це прив'язка вашої банківської картки. Зверніть увагу, картка повинна належати особисто вам.

За умови успішної реєстрації, процедура якої описана вище, ваша онлайн заявка буде відправлена ​​на розгляд. Рішення по позиці приймається протягом декількох хвилин і гроші надійдуть на карту миттєво після схвалення запиту. Отримати безвідмовний кредит реально і досить просто, вся процедура займає близько 20 хвилин в будь-який час дня і ночі.

Які чинники впливають на шанс отримання мікропозики без відмови

Для того, щоб гарантовано отримати мікропозику без відмов важливо слідувати мінімальним вимогам:

  • Бути громадянином України з паспортом та ІПН;
  • У віці від 18 до 70 років;
  • Мати мобільний телефон, банківську карту і вихід в інтернет.

Такі фактори, як рід діяльності, тип зайнятості, рівень доходу не впливають на рішення по кредиту. Ми працюємо з тими категоріями громадян, яким відмовляють банки, і намагаємося надавати фінансову допомогу максимально швидко і якісно.

Space-Credit - це максимальний відсоток схвалення мікрокредитів.

up