КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика пенсіонерам онлайн на картку в Україні!

Пенсійна система в Україні є недосконалою. Як жити повноцінним життям при обмежених виплати? Багато пенсіонерів, які роками заробляли на життя, виявляються за межею бідності, розмір пенсій позбавляє можливості мріяти про подорожі, великих покупках і виводить громадян на рівень виживання. Але різні обставини втручаються в повсякденне життя. Можуть виникнути фінансові питання, які терміново потрібно закрити. Для більшості банків пенсіонери - неблагонадійні клієнти, так як розмір їх доходу буває вкрай малий. Окремо ситуацію ускладнює той факт, що банки не видають маленькі позику, вважаючи за краще великі позики на тривалий термін під проценти. Зіткнувшись з таким, здається, що кредит для пенсіонерів - просто нереальний. Але все таки спосіб є: у Space-Credit доступна мікропозика пенсіонерам онлайн на картку.

Як взяти мікрокредит пенсіонеру?

Організація працює повністю онлайн і для отримання мікрокредиту для пенсіонерів, потрібен доступ в інтернет, мобільний телефон і банківська картка. Щоб взяти мікрокредит пенсіонерам на кредитну картку потрібно проявити уважність і приділити процедурі буквально 15 хвилин часу:

  • Виберіть суму і термін, за який ви зможете погасити позику, на калькуляторі і натисніть кнопку "Отримати гроші".
  • Введіть номер телефону - він стане вашим ім'ям для входу на сайт. Далі вам прийде код реєстрації та його потрібно буде ввести у відповідне поле.
  • У вас з'явився особистий кабінет, пора заповнювати анкету. Необхідно внести особисті дані, номер паспорта та ІПН. Важливий момент: чим докладніше і правдивіше інформацію надасте, тим вище ймовірність схвалення позики.
  • Далі необхідно прив'язати особисту банківську картку. Для верифікації важливо, щоб на ній було не менше 1 грн.
  • У разі позитивного рішення за заявкою, гроші на рахунок будуть зараховані миттєво.

До якого віку пенсіонери можуть розраховувати на схвалення кредиту?

Політика МФО передбачає обмеження щодо граничного віку потенційних клієнтів. На сьогоднішній день організація видає кредит до 70 років.

Особливості оформлення мікропозики для пенсіонерів в Space-Credit

На нашому сайті просте і зручне оформлення, є кредитний калькулятор, який допоможе розрахувати необхідну суму до виплати за певний термін. На відміну від банків і деяких МФО, у нас лояльні умови, низький відсоток і широкі можливості для отримання грошових коштів. Ми не вимагаємо довідки про працевлаштування та наявності поручителів, не варто і турбується про розмір щомісячного доходу, у нас інші критерії схвалення кредитів. Все, що знадобиться - інтернет, мобільний телефон і банківська картка. Не турбуйтесь. якщо у вас не виходить заповнити заявку самостійно - наші фахівці на зв'язку 24 на 7 і з готовністю пройдуть процес реєстрації разом з вами.

up