КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика з відкритими поточними простроченнями в Україні

Кредит із заборгованістю - досить поширене явище в Україні, людям банально не вистачає грошей для їх погашення. На жаль, більшості кредитних організацій це бачиться істотним недоліком потенційного позичальника. Не всі банки підуть на видачу коштів людині, за плечима якого кредит із простроченною заборгованістю. Знайома ситуація, коли залишився тиждень до зарплати, раптово виникла гостра потреба в якихось матеріальних речах, а коштів для досягнення цілей не вистачає. Що робити в такому випадку? Як взяти мікропозику з відкритими поточними простроченнями? Варто звернутися в SpaceCredit - одному з найбільш лояльних МФО на території України.

Чим загрожують відкриті прострочення по мікропозиці

Розберемося, що таке мікрокредити. Це невеликі грошові позики, які видаються на невеликий термін. На відміну від банків, організації, які надають подібні послуги не вимагають великої кількості документів: довідки про доходи, поручителів і т.д. Термін передбачуваної позики клієнт вибирає, орієнтуючись на власні можливості погашення. Якщо в зазначений час погашення, користувач не виплачує потрібну суму, компанія збільшує платіж за прострочення. Тобто, чим довше не оплачується борг - тим більшу суму в результаті доведеться віддавати. Отримати мікропозику без відмови з простроченням на поточний момент буде складніше. Відкриті грошові позики істотно псують кредитну історію і як наслідок знижують кредитний рейтинг клієнта.

Кредитна історія - сукупність наявної інформації виконання зобов'язань і умов кредитування. Високий КР маркує вас благонадійним позичальником, якому можна довіряти. У той час як відкриті прострочення означають, що шанси на отримання фінансів вкрай невисокі.

Які документи потрібні для отримання позики

Щоб взяти мікропозику з простроченням онлайн на карту, вам буде потрібно менша кількість довідок і документів, ніж в будь-якому банку. Все, що необхідно:

  • Паспорт
  • Ідентифікаційний код
  • Компанії, куди будуть перераховані гроші
  • Цифровий пристрій з доступом в інтернет

Як бачите, все дуже просто. Ми не вимагаємо довідки з місця роботи, паспорти членів сім'ї, довідки про доходи і дюжини поручителів, ми лояльні до користувачів.

За яких умов в Space-Credit дають мікрокредит з простроченням

Отримати терміново мікрокредит з простроченням в Space-Credit дуже просто і прозоро. Умови єдині для всіх По-перше, вам необхідно визначити розмір позику і термін повернення. Потім прив'язати номер телефону і створити персональний кабінет на нашому сайті. Далі, заповнити заявку на отримання позики. І очікувати розгляду і схвалення заявки. Якщо заявка буде схвалена, отримати фінанси на свою картку. Ми віримо в надійність клієнтів, тому кредитний рейтинг не є вирішальним фактором для прийняття рішення по заявці.

up