КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика з поганою кредитною історією на карту в Україні

Людям із зіпсованою кредитною історією (далі КП) взяти позику значно складніше, ніж тим, у кого вона в порядку. Це пояснюється більшим ступенем довіри до відповідальних і обов'язковим користувачам. Якщо людина відзначився в минулому (пропускав платежі, ігнорував повідомлення), то йому буде складно знайти кредитора.

Однак в країні функціонують компанії, відомі більш лояльним ставленням до потенційних позичальників. Це мікрофінансові організації, що кредитують населення невеликими сумами на короткий термін.

Розберемося детальніше, де видаються мікропозики з поганою кредитною історією на карту в Україні, які висувають умови і вимоги.

 Як отримати мікрокредит з поганою кредитною історією?

Як вже говорилося, найбільш ефективний варіант - МФО. Щоб взяти мікропозику з дуже поганою кредитною історією онлайн на карту, досить:

  • Вибрати відповідну організацію;
  • Зайти на офіційний сайт обраної онлайн-МФО;
  • Вказати бажану суму і період її погашення;
  • Заповнити поля анкети, ввести персональні дані документів (паспорта громадянина і код платника податків);
  • Підтвердити банківську карту (важливо, що карта повинна належати особисто вам);
  • Почекати підтвердження;
  • Підписати договір;
  • Отримати кошти на рахунку.

З алгоритму стає зрозуміло, що вам не доведеться приносити довідки з роботи і заставне майно, залучати поручителів. Головні параметри - українське громадянство і повноліття. Вся процедура займає не більше 15 хв за рахунок швидкісної обробки заявок і автоматизованого процесу.

 На яку суму можна оформити мікропозик з поганою КІ?

Звертаючись в сервіс онлайн-кредитування Space-Credit, отримати мікрокредит онлайн на карту з поганою кредитною історією можна в двох формах, від чого напряму залежить доступна сума:

  • Новому клієнтові при першому зверненні тут схвалять до 6000 гривень. Крім того, цю позику буде безпроцентним, щоб ви мали можливість оцінити переваги та якість обслуговування;
  • Постійні клієнти стають учасниками програми лояльності і допустимий ліміт збільшується до 12 тисяч. Також відкриваються інші можливості: знижки та спеціальні пропозиції.

 Чому у нас вигідніше?

На національному фінансовому ринку діє велика кількість МФО. Вони працюють за одним принципом, але їх умови / вимоги помітно відрізняються. Тому особливо важливо вибрати відповідну для себе компанію-кредитора, готового допомогти в будь-який час.

Так, об'єктивно приємні і демократичні умови пропонує сервіс екстрених інтернет-позик Спейс-кредит. По-перше, дана МФО відома високим рівнем схвалення, так як тут приймають 9 з 10 онлайн-заявок, що дозволяє кредитувати навіть найменш захищені категорії (бюджетників, студентів, пенсіонерів, людей без офіційного працевлаштування).

По-друге, Спейс-кредит відрізняється від багатьох конкурентів підвищеної лояльністю, адже тут українці можуть отримати мікропозику з поганою кредитною історією без відмови, що допоможе вирішити тимчасові фінансові труднощі і навіть поліпшити якість КІ, вчасно повертаючи нові позики.

up