КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Мікропозика під низький відсоток в Україні

Боїтеся звертатися в мікрофінансові організації через високу процентної ставки? Даремно, адже в Space-Сredit можна взяти мікропозику з низьким відсотком набагато вигідніше, ніж в будь-якому банку України. Але зручність, яке надається за допомогою онлайн комунікації - безцінне. Завдяки мікропозик під маленький відсоток ви заощадите не тільки гроші, але і час, який при зверненні в банк витрачається на черги і збирання документів. Наша компанія з турботою про клієнтів пропонує дуже вигідні можливості співпраці.

Чому МФО видають кредит з низькою процентною ставкою?

Вибух популярності мікрофінансових організацій - явище сучасності. Нестійкі умови життя, нестабільна економічне становище в країні, кризи викликали бурхливий інтерес до альтернативи старій добрій банківської системи. У ситуації, коли банки постійно змінюють зобов'язання грошових позик, складно знайти невелику фінансову допомогу - мікропозик з мінімальним відсотком. МФО - це організації, які зареєстровані юридично і мають ліцензію на видачу кредитних фінансів. Головною перевагою МФО перед банками є те, що оформляючи мікропозик під низький відсоток ви не вийдете з новим депозитом і трьома картками. Головним продуктом МФО є мікрофінансів. Це невелика грошова сума, яка видається під мінімальну процентну ставку на нетривалий термін. З огляду на, що вся діяльність нашої МФО відбувається онлайн, нам не потрібно витрачати колосальні кошти на приміщення, комунальні послуги, обслуговування і т.д. У нас дуже лояльні вимоги кредитування, тому мікропозики з маленьким відсотком у нас - це не міф, а реальність.

На які потреби можна взяти мікрокредит під маленький відсоток?

Оформити мікропозику без відсотків можете для таких цілей:

  • На ліки і медичне обслуговування
  • На ремонт великої і дрібної побутової техніки
  • На незаплановані потреби
  • На урочистості та свята
  • На продукти харчування

Як бачите, ми надаємо послуги фінансового характеру на будь-які цілі і бажання. Ми знаємо, як необхідна буває фінансова підтримка, тому пропонуємо вигідні умови і високий відсоток схвалення.

Чим такий хороший Space-credit

Чому ми рекомендуємо оформляти мікропозику з низькою процентною ставкою в Space-credit? Відповідь проста: ми знаємо, що ніхто не любить прихованих комісій і незрозумілих розрахунків процентної ставки по позиці. Саме тому ми пропонуємо розрахувати передбачувану суму на певний термін на кредитному калькуляторі самостійно вже з урахуванням відсотків, і результат приємно порадує, адже серед усіх МФО у нас сама спрощена ставка. У Space-credit є можливість оформити мікропозики під низький відсоток від 100 до 12 000 гривень. Термін може варіюватися від одного до 30 днів. Крім того, перший позику в Спейскредіт видається за ставкою 0,01%. Таким чином, ви безкоштовно зможете оцінити переваги нашої компанії.

Всі наші процеси максимально автоматизовані, ми працюємо повністю на віддаленій основі, так що взяти позику можна в будь-який зручний для вас час дня і ночі.

up