КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Терміновий кредит на карту в Україні

У житті кожної людини нерідко трапляються ситуації, що вимагають грошових вкладень. А зарплата, за іронією долі, тільки через тиждень-два. Захворіли, зламався холодильник, запросили на ювілей. Загалом, ситуацій багато, а рішення одне - термінові кредити за паспортом онлайн в день звернення. Це найшвидший спосіб знайти необхідні кошти, адже розраховувати на друзів і колег в наш час наївно. Сподіватися доводиться тільки на себе.

Добре, що на фінансовому ринку сьогодні діє безліч пропозицій моментального кредитування практично для всіх бажаючих. Процедура помітно спрощена в порівнянні з класичним банківським підходом, тому все більше людей вибирають для споживчих потреб швидкий кредит в мікрофінансових організаціях.

Докладно розберемося, хто може взяти позику терміново без відмови в Україні та де це зробити більш вигідно.

Кому можна оформити терміново позику онлайн на картку

На відміну від банківських структур, отримати кредит на картку онлайн терміново можуть всі категорії громадян:

 • Студенти;
 • Працевлаштовані неофіційно;
 • З низьким доходом;
 • На соціальному забезпеченні;
 • Пенсіонери;
 • Матері-одиначки.

Головні критерії для схвалення - повноліття та українське громадянство (паспорт). Наявність відкритих прострочень, низька зарплата або порушення в минулому не зможуть послужити причиною для відмови, оскільки взяти кредит онлайн терміново можуть навіть люди із зіпсованою кредитною історією.

Як швидко видають термінові кредити і що для цього потрібно?

Швидкопозики зазвичай зараховуються на банківський рахунок за 10-20 хвилин. Подавати заявку можна з дому, на роботі, в дорозі, на відпочинку. Головне, мати доступ до інтернету і гаджет.

Щоб терміново оформити кредит онлайн на картку, заявнику буде потрібно:

 • Зайти на офіційний сайт обраної компанії зі смартфона або ПК/ноутбука;
 • Вибрати суму і термін погашення;
 • Заповнити міні-анкету (ПІБ, паспортні дані, ідентифікаційний код, номер мобільного);
 • Верифікувати картку (підійде абсолютно будь-яка, видана українським банком);
 • Почекати підтвердження;
 • Підписати договір.

Після цих нескладних дії замовлені кошти перераховуються на зазначений рахунок і ними вже можна користуватися. Важливо запам'ятати день повернення і вчасно розрахуватися з кредитором, що позбавить від небажаних труднощів і проблем з компанією-кредитором.

SpaceCredit - кращий спосіб взяти терміновий кредит

Якщо виникла потреба отримати термінову позику на банківську картку через інтернет, і ви губитеся в численних пропозиціях, варто звернути увагу на умови від сервісу мікрокредитування SpaceCredit, де для нових клієнтів передбачена перша позика до 6 000 гривень (безвідсоткова), а для постійних користувачів доступна сума збільшується до 12000 і активується програма лояльності (знижки, кешбек, розіграші цінних призів).

Щоб оцінити всі переваги СпейсКредіт, вам не потрібно надавати довідки про доходи, про працевлаштування, також тут не потрібні поручителі і телефони близьких, родичів. Досить пройти швидку процедуру і вже почати насолоджуватися простим, але якісним сервісом експрес-кредитування.

up