КАЛЬКУЛЯТОР ПОЗИКИ
Яка сума вам потрібна?

100 грн

Термін позики

1 день

Берете в борг

100 грн

Комiссiя

0 грн

Сума до повернення

100 грн

Позика для непрацюючого пенсіонера в Україні

Ситуації бувають різні і часом потрібна серйозна матеріальна підтримка, щоб вирішити виниклі проблеми. Якщо у вас немає накопичень, доводиться вдаватися до послуг кредитування. Можна звернутися в банк. Непогана думка, але важливо пам'ятати про довгі черги, нескінченна кількість необхідних документів. Крім того, банки видають велику суму на тривалий термін і чималі відсотки, а це не завжди доречно, особливо якщо гроші потрібні терміново. Ситуацію ускладнює той факт, що позику видають далеко не всім. У банків дуже строгі критерії відбору позичальників. Наприклад, взяти кредит непрацюючому пенсіонерові практично неможливо. У складній ситуації пропонуємо звернутися в Space-Credit - надійну і перевірену мікрофінансових організацію.

Документи для отримання кредиту непрацюючим пенсіонерам

Щоб оформити позику для непрацюючого пенсіонера, знадобиться трохи часу і основні документи. При оформленні заявки необхідно буде вказати:

  • Прізвище, ім'я та по батькові
  • Паспорт громадянина України та ідентифікаційний код
  • Номер телефону
  • Реквізити персональної банківської картки

От і все! Тільки паспорт і код, без довідки про доходи, про склад сім'ї та т.д. Процедура реєстрації проста і зрозуміла. Завдяки спрощеній системі подачі заявки кредит для пенсіонерів - реальність.

Термін кредитування та способи погашення кредиту

У Space-Credit кредит непрацюючим пенсіонерам надається на будь-яку суму - від 100 до 6 000 гривень. При повторних зверненнях доступна сума зростає до 12 000. Як бачите, можна підібрати потрібну суму без переплат виходячи з потреб. Погасити можна зручним способом в будь-який час доби, адже ми працюємо без перерв і вихідних. Варіанти погашення:

  • особистий кабінет - онлайн, не виходячи з дому;
  • платіжні термінали (Ibox, EasyPay і City24);
  • в касі будь-якого банку за реквізитами або в касах банків-партнерів без комісії;
  • через інтернет-банкінг.

Переваги оформити кредит непрацюючим пенсіонерам в Space-Credit

Ми молода прогресивна організація, що надає послуги кредитування для всіх повнолітніх громадян України. Працюючи повністю онлайн, видаємо кредит до 70 років в будь-який час, без перерв, вихідних і свят. Критерії, за якими ми виносимо рішення щодо схвалення заявок, максимально спрощені.

Якщо у вас не виходить самостійно оформити заявку - телефонуйте на гарячу лінію, 24 на 7 ми на зв'язку і в будь-якій ситуації готові вам допомогти. Оформляючи позику в Space-Credit, ви отримуєте надійного помічника у вирішенні фінансових проблем.

up